تصویب طرح تشکیل وزارت محیط زیست در کمیسیون برنامه و بودجه

بیگلری، عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح ادغام سازمان امور اراضی و منابع طبیعی با سازمان حفاظت محیط زیست و تشکیل وزارت محیط زیست و منابع طبیعی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، محسن بیگلری، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه طرح ادغام سازمان امور اراضی و منابع طبیعی با سازمان حفاظت محیط زیست و تشکیل وزارت محیط زیست و منابع طبیعی در کمیسیون به تصویب رسید.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همچنین در این جلسه در خصوص قطع یارانه افراد کم درآمد مباحثی صورت گرفت، افزود: نمایندگان از این جهت اعتراضاتی داشتند مبنی براینکه یارانه اقشار کم درآمد و مستضعف قطع نشودو اگر قطع می شود به آسانی دوباره وصل شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در حال حاضر به گونه ای است که افراد نیازمند برای وصل کردن و دریافت مجدد یارانه خود معطل می شوند که در این خصوص درخواست هایی از سوی نمایندگان مطرح و مقرر شد که تا یکشنبه هفته آینده وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره این موضوع با سازمان هدفمندی یارانه ها به جمع بندی لازم رسیده و نتیجه را به کمیسیون اعلام کند.

منبع: خانه ملت

برچسب‌ها:

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: