۲۳ فرو ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی:

شبکه برق کشور برای تأمین اوج مصرف تابستان آماده است

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه شبکه برق کشور برای تأمین مصرف تابستان آماده است، گفت: تلاش ما این است که طبق برنامه زمانبندی شده تمام اقدامات لازم برای سه استان تهران، خوزستان و مازندران حداکثر تا اول خرداد ماه انجام و برق مطمئن برای این استان‌ها و کلانشهر تهران به خوبی تأمین شود.

به گزارش عیارآنلاین، هوشنگ فلاحتیان در بازدید از پست ۴۰۰کیلو ولت امین‌الاشراقی در منطقه تهرانپارس با اشاره به اینکه از ماه‌های قبل در تلاش هستیم شبکه برق کشور به خصوص سه استان تهران، خوزستان و مازندران را آماده کنیم،‌ گفت:‌ تمام تلاش ما این است تا برق مورد نیاز مردم بدون هیچ گونه مشکل و خاموشی در اوج مصرف در سال جاری تأمین شود.

وی ادامه داد: شبکه برق کشور برای تأمین مصرف در تابستان بر ضرورت برنامه‌ریزی منسجم و اطلاع‌رسانی و آگاهی افکار عمومی در زمینه مدیریت و بهینه‌سازی مصرف انرژی برق ضروری است، بنابراین یکی از پست‌های مهمی که در این راستا مورد توجه قرار گرفت پست ۴۰۰ کیلو ولت امین‌الاشراقی بود.

فلاحتیان ادامه داد: برای این پست پیشنهادهای مختلفی برای بهبود عملکرد از سوی مسئولان مطرح شده بود تا در تابستان پیش‌رو بار ترانس‌های این پست کاهش پیدا کند، بنابراین در جلسه‌ای که با حضور مسئولان توانیر و شرکت برق منطقه‌ای تهران در محل این پست برگزار شد، موضوعات مختلفی در خصوص آماده‌سازی شبکه برق تهران و نیز این پست مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی خاطرنشان کرد: امیدواریم طبق برنامه زمانبندی تمام اقدامات مورد نظر حداکثر تا اول خرداد انجام و برق مطمئن مردم در استان و کلانشهر تهران به خوبی تأمین شود.

بنابر این گزارش‌، در این بازدید سید زمان حسینی معاون هماهنگی انتقال و غلامرضا خوش‌قول مدیرعامل شرکت برق منطقه تهران حضور داشت.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: