۱۶ فرو ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶

تشکیل جلسه شورای عالی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی

نخستین جلسه «شورای عالی خرید تضمینی گندم بانک کشاورزی» با هدف برنامه ریزی برای خرید تضمینی گندم سال زراعی ۹۶-۱۳۹۵، چهاردهم فروردین ماه در تهران تشکیل شد.

به گزارش عیارآنلاین، در این جلسه که به ریاست مسعود شریفات عضو هیئت مدیره این بانک و سایر اعضا تشکیل شد، آخرین راهکارها و برنامه‌های بانک کشاورزی برای سهولت و سرعت در خرید گندم مازاد کشاورزان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش ، برداشت گندم در برخی استان ها از جمله سیستان و بلوچستان آغاز شده است و خرید تضمینی این محصول در سال­ جاری نیز با عاملیت بانک کشاورزی انجام خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، اجرای عاملیت خرید تضمینی گندم با پیگیری ها و تلاش های مداومی که از زمستان سال ۱۳۹۳ صورت گرفت، پس از ده سال وقفه  به بانک کشاورزی بازگشت و با ایجاد سامانه ی الکترونیکی توسط این بانک عملیات خرید تضمینی گندم در سال های زراعی ۹۴-۱۳۹۳ و ۹۵-۱۳۹۴ آغاز و با استفاده از منابع داخلی این بانک و  دیگر منابع مطالبات گندمکاران درکوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شد.

ریاست شورای عالی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی به عهده  مسعود شریفات  عضو هیئت مدیره این بانک است و سیدرضا حسینی مدیر امور مالی و پشتیبانی، مسعود فلاح مدیر امور بانکداری الکترونیک، محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و نوید حیدری مدیر پروژه خرید تضمینی گندم؛ اعضای این شورا را تشکیل می‌دهند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: