۵۵ هزار واحد مسکن مهر البرز آماده بهره‌برداری است

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز گفت: ۵۵ هزار واحد مسکن مهر البرز آماده بهره‌برداری است.

به گزارش عیارآنلاین، تقی رضایی ظهر امروز در جلسه شورای تأمین مسکن استان البرز اظهار داشت: بهره‌برداری سریع از این پروژه‌ها از مهمترین اولویت‌های است که باید هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی ادامه داد: در این راستا و از این تعداد ۵۵ هزار واحد مسکن مهر البرز آماده بهره‌برداری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌ها و ارائه خدمات به ساکنان مسکن مهر نیز باید به عنوان مهمترین اولویت باشد، افزود: تنها نباید به ساخت مسکن مهر اکتفا کنیم بلکه ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه خدمات عمرانی و رفاهی و ورزشی نیز باید در دستور کار ویژه قرار گیرد.

رضایی با بیان اینکه تسریع در ساخت پروژه‌های مسکن مهر باید به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌ها باشد، ‌افزود: در این راستا باید با تعامل و همکاری با دیگر دستگاه‌ها مسیر خدمات رسانی به مردم در مسکن مهر را بیش از پیش فراهم کنیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۱۸هزار و ۶۲۲ واحد مسکن مهر در شهرک ماهدشت و ابریشم وجود دارد،‌ گفت: ۱۱ هزار واحد آن فروش اقساطی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز بیان داشت: در این راستا ۵ هزار و ۵۹ واحد در شهر جدید هشتگرد، ۱۹۹ واحد در بافت فرسوده، ۱۶۵ واحد روستایی و ۶ هزار و ۱۵۵ واحد مربوط به بنیاد مسکن است.

به گفته رضایی امروز ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرک ابریشم افتتاح می‌شود.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: