در گفتگو با عیارآنلاین عنوان شد:

سازمان برنامه و بودجه، فاقد بدنه و تجربه مدیریتی در روستا است

وقف‌چی در خصوص انتخاب سازمان برنامه و بوجه به عنوان متولی لایحه برداشت ۱٫۵ میلیارد دلار برای اشتغال روستائیان گفت: در صحن علنی مجلس تلاش خواهیم کرد وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی طرح انتخاب شود در غیر این صورت قطعا به آن رای نخواهیم داد.

علی وقف‌چی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه کشاورزی عیارآنلاین، پیرامون انتخاب شدن سازمان برنامه‌ و بودجه به عنوان دستگاه متولی لایحه برداشت ۱٫۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان گفت: وزارت جهاد کشاورزی با توجه به اشراف اطلاعاتی در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در روستاها بهترین مجموعه‌ای است که می‌تواند عهده‌دار این مسئولیت شود.

وی ادامه داد: یکی از مصوبات کمیسیون کشاورزی مجلس به عنوان کمیسیون فرعی در بررسی لایحه مذکور انتخاب وزارت جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه متولی بود و همه اعضاء بر آن به عنوان یک اصل مهم تاکید داشتند.

وقف‌چی در خصوص رویکرد آتی کمیسیون کشاورزی پیرامون لایحه مذکور گفت: در صحن علنی مجلس تلاش خواهیم کرد وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی طرح انتخاب شود در غیر این صورت قطعا به آن رای نخواهیم داد.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: