مشاور وزیر صنعت خبر داد؛

پرداخت بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی کشور

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای رونق تولید ۱۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۴ هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی در کشور پرداخت شده است.

به گزارش عیارآنلاین، بهروز ریاحی عصر امروز در جمع تشکل‌های صنعتی، معدنی و تجاری و صنفی سیستان و بلوچستان گفت: شرکت‌های دولتی از جمله ایدرو و ایمیدرو در استان در حال سرمایه‌گذاری هستند و از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون تعهدی بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف از جمله فولاد، تایر خودرو، آنتیموآن و سیمان و سایر پروژه‌ها ایجاد شده و بسیاری از این پروژه‌ها عملیاتی شد و برخی نیز به بهره‌برداری رسیده است.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت،معدن و تجارت برای احیاء شرکت گسترش صنایع بلوچ تاکنون ۵۵۰ میلیارد ریال پرداخت کرده و بر همین اساس و طی گزارشات و بازدیدهای مکرر دیگ‌های بخار، قطعات سالن چاپ، دیگ‌های روغن، سیستم تصفیه آب، لیفتراک، کمپرسور و سایر تجهیزات خریداری شده و به زودی شاهد راه‌اندازی مجدد این مجموعه عظیم خواهیم بود.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تا تاریخ یک اسفند ماه به برای رونق تولید بیش از ۱۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۴ هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی پرداخت شده است.

منبع:فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: