۲۴ بهم ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۷
نماینده مجلس خبر داد؛

تصویب لایحه اعطای وام اشتغال روستایی در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با لایحه اعطای وام اشتغال زایی در روستاها به مبلغ ۱.۵ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی خبرداد.

به گزارش عیارآنلاین، سعید باستانی با تشریح دستور کار جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مباحث مطرح شده بررسی لایحه دولت برای تامین بودجه توسعه روستایی کشور بود که بر اساس آن مقرر شد ۱٫۵ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی با معرفی بانک های عامل تسهیلات با نرخ پائین در اختیار اشتغالزایی در حوزه روستایی قرار گیرد که بعد از بررسی های انجام شده این لایحه با اتفاق آراء به تصویب رسید.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کمیسیون صنایع و معادن مجلس به عنوان کمیسیون فرعی نظر موافق خود با این لایحه را اعلام کرد تا در صحن علنی بررسی شود.

وی افزود: دستور کار بعدی کمیسیون در این جلسه بررسی اصلاحیه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بود که چند بندی از این قانون که در حوزه گمرکات بوده و مربوط به کمیسیون صنایع می شد، مورد ارزیابی قرار گرفت و ادامه بررسی بندهای دیگر این قانون به جلسه روز سه شنبه کمیسیون موکول شد.

منبع: خانه ملت

برچسب‌ها:

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: