رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد؛

عرضه ۳ کالای اساسی به نرخ دولتی در نمایشگاه بهاره

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با تصمیم دولت سه کالای اساسی برنج، شکر و روغن از طریق نمایشگاه‌های بهاره در اختیار مردم قرار می ‌گیرد هرچند که باید اذعان داشت در این کالاها کمبودی نداریم.

به گزارش عیارآنلاین، علی فاضلی ظهرامروز در حاشیه هشتیمن اجلاسیه دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف ایران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره موافق نیستیم اما  برگزاری این نمایشگاه‌ها توسط دولت ضرورت اعلام شده ما هم تابع نظر دولت هستیم.

 وی افزود: براساس دستورالعمل وزیر صنعت به عنوان رئیس هیئت عالی نظارت بر سازمان صنفی کشور و تعامل اتاق اصناف با وزارت کشور، نمایشگاه‌ بهاره توسط اتاق اصناف برگزار می‌شود.

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه از اتاق‌های اصناف سراسر کشور خواسته می شود که در تنظیم بازار شب عید ما را یاری کمک کنند گفت:  کمبودی در زمینه برنج، شکر و روغن وجود ندارد، اما  با تصمیم دولت قرار است این کالاها از طریق نمایشگاه‌های بهاره به مردم عرضه شود.

فاضلی با اشاره به تشکیل کارگروهی در وزارت کشور برای هماهنگی برگزاری نمایشگاه های فصلی با هماهنگی اتاق اصناف گفت:در نامه‌ای که به وزیر کشور ارسال شده است از وی خواسته‌ایم تا کارگروهی تشکیل شود که در سراسر کشور به شهرداران ابلاغ شود تا هیچ نمایشگاهی در شهرهای کشور بدون اجازه اتاق اصناف برگزار نشود.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها:

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: