احداث میدان راه‌آهن با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال

مدیرکل راه‌آهن استان هرمزگان گفت: کلنگ‌ بهسازی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال به زمین زده می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، محمدرضا پورفخری ظهر امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شاهد افتتاح ساختمان پلیس راه‌آهن هرمزگان در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال به متراژ ۱۳۰۰ مترمربع  بودیم  که به لطف خدا از امروز در اختیار پلیس راه‌آهن هرمزگان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در جوار ساختمان پلیس راه‌آهن نیز، کلنگ‌ بهسازی میدان ورودی راه‌آهن هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال به زمین زده می‌شود که امیدواریم حداکثر طی ۲۴ ماه بهسازی و مورد بهره‌برداری قرار گیرد و در نظر بنایی ایجاد شود که در خور شأن مردم هرمزگان و مسافرانی که قطار را انتخاب می‌کنند، باشد.

مدیرکل راه‌آهن استان هرمزگان اضافه کرد: با توجه به نگرش خوب و مثبت مدیرعامل راه‌آهن که همیشه بر بهسازی و مرتب‌سازی ایستگاه‌ها تأکید دارند، امیدوارم در مدت مقرر و تعیین‌شده اجرا شود تا مردم هرمزگان از آن استفاده لازم را ببرند.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: