پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۲ هزار واحد صنعتی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور از پرداخت ۸۵ هزار و ۵۷۰میلیاردریال تسهیلات بانکی به صنایع کوچک و متوسط کشور خبر داد وگفت: این تسهیلات به ۱۱ هزار و ۹۶۳ بانگاه اقتصادی در سراسر کشور پرداخت شده است.

به گزارش عیارآنلاین، علی یزدانی روز چهارشنبه درحاشیه افتتاح طرح های خدماتی و زیرساختی شهرکهای صنعتی قم در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع تولید درحمایت از بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط به دستور رییس جمهوری افزود: از ۱۹ هزار و ۷۳۴ بانگاه صنعتی کوچک و متوسط ثبت نام شده در سامانه، ۱۲ هزار و ۲۰۰واحد با بانکهای عامل قرارداد بسته که تاکنون ۱۱ هزار و ۹۶۳ واحد تسهیلات از بانک ها دریافت کرده اند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: برای اطمینان از اعمال این تسهیلات به چرخه تولید و صنعت سه مرحله پایش و ارزیابی قبل، حین و بعد از پرداخت تسهیلات صورت می گیرد.
وی ادامه داد: تاکنون بانک های عامل ۸۵ هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط در سراسر کشور تسهیلات پرداخت کرده اند.
وی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در سال ۹۶ ، زمین های شهرک ها و نواحی صنعتی به جز تعداد انگشت شماری، هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت.
یزدانی همچنین تاکید کرد: رسالت ما حمایت از صنایع کشور در جهت پیشرفت و اشتغال زدایی جوانان در کشور است.

منبع: ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: