ممنوعیت دریافت وجه از معلمان برای دوره‌های ضمن خدمت

زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش: دوره های ضمن خدمتی که مجری آن آموزش و پرورش است رایگان است و منابع مالی آن را وزارتخانه تأمین می کند و مدیران مدارس حق دریافت وجه از معلمان برای برگزاری کلاسهای ضمن خدمت را ندارند. دو مرکز آموزشی غیر دولتی برای برگزاری دوره های ضمن خدمت معلمان با آموزش و پرورش همکاری دارند که آن‌ها نیز آموزش معلمان غیر رسمی مدارس غیر دولتی را بر عهده دارند و از این جهت مبالغی را دریافت می کنند.

به گزارش عیارآنلاین، علی زرافشان، افزود: دوره های ضمن خدمتی که مجری آن آموزش و پرورش است رایگان است و منابع مالی آن را وزارتخانه تأمین می کند و مدیران مدارس حق دریافت وجه از معلمان برای برگزاری کلاسهای ضمن خدمت را ندارند.

وی گفت: دو مرکز آموزشی غیر دولتی برای برگزاری دوره های ضمن خدمت معلمان با آموزش و پرورش همکاری دارند که آن‌ها نیز آموزش معلمان غیر رسمی مدارس غیر دولتی را بر عهده دارند و از این جهت مبالغی را دریافت می کنند.
وی به استفاده غیر قانونی از دستگاه های کارت خوان در مدارس اشاره کرد و افزود: دریافت هر گونه کمکهای داوطلبانه اولیا تنها از طریق حساب مدرسه انجام می شود و دریافت هر گونه وجه به صورت نقدی، چک و یا از طریق دستگاه های کارت خوان ممنوع است.

منبع: صدا و سیما

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: