نگاه دولتی ها به هوا و نیاز مردم روی زمین

آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.

به گزارش عیارآنلاین، یکی از انتقادات جدی به دولت یازدهم بی توجهی جدی به طرح هایی است که جامعه هدف آن ها بخش متوسط به پایین جامعه(از لحاظ اقتصادی) است. یعنی به آن بخشی که نیازمند بیشترین توجه است از سوی دولت بی توجهی صورت می گیرد.

بر همین اساس و در راستای همین سیاست، دولت یازدهم از ابتدای فعالیت خود تاکنون اقدامی جدی برای بهبود وضعیت مساکن مهر انجام نداده که علت این موضوع را می توان در اعتقاد دولتی ها به این طرح جستجو کرد. آخوندی این طرح مهم را مزخرف خوانده بود در حالی که همین مسکن مهر بود که توانست بسیاری از خانواده های قشر مستضعف را پس از سال ها خانه دار کند.

با این وجود بی توجهی به این نیاز مردم به مسکن مهر در حالی صورت می گیرد که عملا می توان سیاست اصلی دولت در بخش وزارت راه و شهرسازی را خرید هواپیماهایی دانست که صرفا بخش ناچیزی از جامعه از آن استفاده می کنند.

دولتی ها در حالی نگاهشان به حمل و نقل در آسمان است که نه تنها بخش مستضعف جامعه نمی توانند از این هواپیماها استفاده کنند بلکه به مهم ترین نیازهای آن ها بی توجهی می شود.

به گزارش مرصاد، آخوندی به تازگی در خصوص منعقد کردن قرارداد هواپیماها بیانیه صادر کرده است و این در حالی صورت می گیرد که بخش کثیری از مردم هنوز درگیر مشکلات مردم به مسکن خود هستند.

بنا بر شواهد موجود حتی در حوزه حمل و نقل نیز نیازاصلی کشور توجه به حمل و نقل زمینی و افزایش استانداردهای این حوزه است زیرا هر ساله تصادفات حمل و نقل جاده ای جان بسیاری از هموطنان را می گیرد. حال این که چرا دولتی ها علاقه زیادی به خرید هواپیما دارند جای سوال دارد!

منبع: مسکن نیوز

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: