۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰

هیچ مشکلی برای تأمین بخاری استاندارد در مدارس وجود ندارد/ کاهش ۱۰ درصدی بودجه سازمان نوسازی مدارس در سال ۹۶

رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور: در سال ۹۶ شاهد کاهش ۱۰ درصدی اعتبارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور هستیم. در زمینه تأمین بخاری استاندارد در مدارس هیچ مشکلی نداریم و در این خصوص اعتبارات لازم تخصیص داده شده است.

به گزارش عیارآنلاین، مرتضی رئیسی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی توسعه، تجهیز مدارس کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی پیرامون کلاس‌های سرد در برخی مدارس کشور، گفت: در زمینه تأمین بخاری استاندارد در مدارس هیچ مشکلی نداریم و در این خصوص اعتبارات لازم تخصیص داده شده است.

وی در پاسخ به خبرنگار فارس پیرامون بودجه این سازمان در سال ۹۶، اظهار داشت: در سال جاری بودجه ۱۵۷۰ میلیاردی داشته‌ایم که در لایحه پیشنهادی دولت به مجلس کمتر از ۱۰ درصد این بودجه کاهش یافته است.

رئیسی در پاسخ به پرسش دیگر فارس پیرامون اختصاص ۳ میلیارد دلار به تجهیز مدارس در کمیسیون تلفیق، گفت: این اقدام بزرگی است که مجلس در پی اجرای آن است و امیدواریم که در صحن علنی نیز به تصویب برسد تا پایان برنامه ششم توسعه و با کمک مردم و سایر نهادها، تمام مدارس کشور ایمن و استاندارد شود.

منبع: فارس

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: