آیت الله سبحانی: تلاش مسئولان در تنگنای مشکلات ارزشمند است

آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید: تلاش مسئولان در تنگنا و سربالایی مشکلات ارزشمند است و گرنه در جاده صاف همه مدعی هستند.

به گزارش عیارآنلاین، آیت الله جعفر سبحانی شامگاه دوشنبه در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قم و پس شنیدن گلایه های وی از کارشکنی و سنگ اندازی مخالفان دولت افزود: وقتی جاده صاف باشد من با این سن و سال هم راننده هستم ارزش کار شما مسئولان این است که در شرایط سخت و در مشکلات بتوانید کار را جلو ببرید.
وی ادامه داد: اگر مشکلات و سنگ اندازی ها نبود کار شما ارزش نداشت کار پیامبر نیز برای این ارزشمند بود که با جاهلان طرف بود.
این مرجع تقلید افزود: درجامعه ای که همه چیز سر جای خودش است کار کردن آسان است. هنر شما در این است مشکلات را تحمل کنید و این طرح تحول سلامت را جلو ببرید.
آیت الله سبحانی خطاب به وزیر بهداشت گفت: شما طرح تحول سلامت را با قدرت جلو ببرید و اگر در دولت بعدی باز هم از شما خواستند، مسئولیت را قبول کنید زیرا عمل شما عمل صالح است.
وی تصریح کرد: بیمارستانی که امروز با همت شما در قم افتتاح شد، مصداق عمل صالح است.
سیدحسن هاشمی نیز دراین دیدار گفت: وزارت بهداشت با قدرت طرح تحول سلامت را ادامه می دهد و توسعه خدمات بهداشتی و پیشگیری از اولویت های وزارت بهداشت است اما عده ای فقط نقاط ضعف و نیمه خالی لیوان را می بینند و به خیال خود به افشاگری و تخریب دولت و وزارت بهداشت می پردازند و با این کار می خواهند مردم را نا امید کنند.

منبع: ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: