۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵

دستگیری ۲ کارمند بنیاد مسکن قزوین

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین از دستگیری ۲ نفر از کارمندان اداره‌کل بنیاد مسکن استان قزوین به اتهام اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی از دستگیری ۲ نفر از کارمندان اداره‌کل بنیاد مسکن استان قزوین خبر داد و اظهار داشت: دو نفر از کارمندان این اداره به اتهام اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

وی در تشریح جزئیات این پرونده بیان کرد: این کارمندان متخلف با تصرف غیرقانونی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات بنیاد مسکن که در اختیار داشتند با پیمانکاران قرارداد منعقد کرده و وجوه دریافتی را به حساب اداره واریز نمی‌کردند که شناسایی و تخلف آن‌ها محرز شد.

صادقی‌نیارکی ادامه داد: براساس بررسی‌ها متخلفان با یک پیمانکار قراردادی با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان منعقد کرده اما به اداره مربوطه مبلغ ۱۰ میلیون اعلام می‌کردند.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین با بیان اینکه پرونده مذکور در مرحله کارشناسی است، تصریح کرد: میزان دقیق اختلاس و خسارت به بیت‌المال هنوز مشخص نشده و پرونده در مرحله کارشناسی است تا مقدار وجوهی که این افراد از طریق غیرقانونی و با سوءاستفاده از اموال دولتی به‌دست آورده‌اند محاسبه شود.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: