ورود آموزش‌های تجاری به مقطع ابتدایی و از بین بردن لذت درس خواندن

هژبری، فرمانده بسیج فرهنگیان: آموزش های تجاری که با سرعت در مدارس دوره ابتدایی ورود پیدا کرده، لذت درس خواندن را از دانش آموزان گرفته است. صدا و سیما که برای تبلیغ کتاب های کمک درسی فعالیت می کند، باید توجه داشته باشد که گسترش بی رویه این تبلیغات باعث شده که ضرر آن کمتر از فعالیت شبکه های ماهواره ای نباشد. معلم اگر دلگرم باشد کلامش نیز برای دانش آموز مایه دلگرمی خواهد بود.

به گزارش عیارآنلاین، حسین هژبری روز شنبه در سومین همایش دیده بیدار در جمع بسیجیان‌ فرهنگی حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: صدا و سیما که برای تبلیغ کتاب های کمک درسی فعالیت می کند، باید توجه داشته باشد که گسترش بی رویه این تبلیغات باعث شده که ضرر آن کمتر از فعالیت شبکه های ماهواره ای نباشد.
وی در بخش دیگری بیان داشت: در مرکز بسیج فرهنگیان تلاش داریم تعریف از بسیج را در عمل پیاده کنیم.
هژبری با اشاره به اینکه امام راحل فرمود که بسیج عبارتست از مجموعه ای که دشمنان را بیمناک و دوستان را امیدوار می کند، گفت: آموزش و پرورش قلب افزاری است زیرا اگر دل ها گرم شود اندیشه ها به کار می افتد و اگر دست ها در دست هم قرار گیرد این لشکر مخلص خدا در خدمت امت اسلامی خواهد بود.
وی افزود: معلم اگر دلگرم باشد کلامش نیز برای دانش آموز مایه دلگرمی خواهد بود که البته مرکز بسیج فرهنگیان نیز به دنبال تحقق این هدف است.
سومین همایش دیده بیدار با حضور وزیر آموزش و پرورش و فرهنگیان بسیجی پایگاه های ۲۰ گانه حوزه ستادی وزارتخانه در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار شد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: