بهره برداری از ۷۵۹ واحد مسکن مهر در خلخال

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال گفت: در حال حاضر ۷۵۹ واحد مسکن مهر در شهرستان خلخال به بهره‌برداری رسیده و این شهرستان رتبه نخست استانی را به دست آورده است.

به گزارش عیارآنلاین، عبدالله بختیاری با اشاره به اهمیت مساکن مهر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خلخال اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان خلخال با به بهره‌برداری از ۷۵۹ واحد از مسکن مهر، رتبه نخست را در سطح استان به خود اختصاص داده و انتظار می‌رود در مرحله بعدی با فراهم آوردن امکانات و خدمات رفاهی از جمله احداث مسجد و مدرسه شاهد زندگی مطلوب شهروندان و ساکنان این مساکن باشیم.

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال افزود: در حال حاضرمدرسه مسکن مهر شهرک صنعتی خلخال با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در سال‌تحصیلی ۹۶  به بهره‌برداری خواهد رسید و برای سال آینده در نظر داریم با برنامه‌ریزیهای اساسی و تامین اعتبار لازم به ساخت مسجد در این شهرک اقدام نماییم تا شهروندان بتوانند از امکانات شهری به صورت یکسان بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مسکن مهر شهرک صنعتی و دانش خلخال از خدمات رفاهی خوبی برخوردار است، گفت: در حال حاضر مسکن مهر دانش از مسجد و مدرسه برخوردار است و این شهرک با توجه به نزدیک بودن خود به شهرک دانش، از خدمات مناسبی بهره‌مند است.

بختیاری تصریح کرد: بی‌شک با بهره‌برداری از مدرسه مسکن مهر شهرک صنعتی، ضمن رضایتمندی شهروندان این شهرک،  یکسان‌سازی و استفاده از خدمات رفاهی ساکنان این شهرک با امکانات سایر شهروندان فراهم می‌شود تا هیچ‌گونه تبعیضی در بین ساکنان در این زمینه نداشته باشیم.

سرپرست راه و شهرسازی شهرستان خلخال افزود: مهرماه امسال اداره کل راه وشهرسازی استان، شاهد تحول بزرگی در ساختار و تشکیلات درونی خود شد، به این صورت که مدیریت راهداری از بدنه راه وشهرسازی جدا و به اداره حمل و نقل ملحق شد و از آنجایی که امر راهداری مقوله‌ای سنگین و پرهزینه به لحاظ وجود راههای کثیر در شهرستان خلخال محسوب می‌شود، با انتزاع آن اداره راه وشهرسازی، این امکان را به اداره راه وشهرسازی داد تا از این به بعد با تمرکز و مطلوبیت بیشتری به امر راهسازی بپردازد.

وی اظهار کرد: این موضوع نویدبخش روزهای خوش برای ساخت راه‌های با کیفیت برای کشور خواهد بود و با جداسازی امر راهداری از راهساری، وظایف هرکدام از ادارات به ترتیب به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و اداره راه و شهرسازی محول شده است.

بختیاری افزود: وظایف راه و شهرسازی به ساخت و توسعه راهها و حفاظت و مستندسازی از اراضی راه و شهرسازی، رسیدگی به امورات مسکن مهر و شهرسازی معماری خواهد بود که با ارائه این وظایف، کارکنان این اداره رشد و پیشرفت را با ساختار جدید برای جلب رضایت شهروندان، فراهم خواهند کرد.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: