تجمع مال باختگان مسکن ایثارگران درب فرمانداری دشتستان

صبح امروز تعدادی از بسیجیان در اعتراض به مصادره زمین های بسیجیان درب فرمانداری دشتستان تجمع کردند. به گزارش اتحاد خبر؛ تعدادی از بسیجیان که در سال ۸۷-۸۶ جهت مسکن مهر در تعاونی مسکن ایثارگران ثبت نام کرده بودند نسبت به مدیرعامل این تعاونی و عملکرد بانک و اعتراض به این روند درب فرمانداری دشتستان …

به گزارش عیارآنلاین، صبح امروز تعدادی از بسیجیان در اعتراض به مصادره زمین های بسیجیان درب فرمانداری دشتستان تجمع کردند.
به گزارش اتحاد خبر؛ تعدادی از بسیجیان که در سال ۸۷-۸۶ جهت مسکن مهر در تعاونی مسکن ایثارگران ثبت نام کرده بودند نسبت به مدیرعامل این تعاونی و عملکرد بانک و اعتراض به این روند درب فرمانداری دشتستان تجمع و خواستار رسیدگی فرماندار به این موضوع شدند.

معترضین بسیجی در گفتگو با اتحاد خبر عنوان کردند: بسیجیان نفری ۲۵ میلیون و بعضی نیز ۳۰ میلیون پرداخت کرده اند، اما تعاونی پول را گرفته و هیچ کاری هم نکرده است. همچنین تعاونی از طرف مردم وکالت گرفته است و از طریق همان وکالت وام گرفته است، در واقع ۲۵ میلیون از مردم گرفته و ۲۵ میلیون نیز برای هر نفر از بانک وام گرفته است. تعداد واحدها ۴۲۰ واحد بوده است اما ۳۰۰ واحد آن و بطور نیمه کاره ساخته شده است و ۱۲۰ واحد نیز تنها در آمار آمده و اصلاً ساخته نشده است.

معترضین ادامه دادند: بانک در این خصوص تخلف کرده است ولی تخلف خود را نمی پذیرد و حالا می خواهد خانه ها را مصادره کند چون زمین در رهن بانک بوده است.

توضیحات فرماندار به معترضین

 معترضین خواستار رسیدگی شخص فرماندار به موضوع مسکن بسیجیان و تخلف صورت گرفته شدند.

معترضین در این خصوص اظهار داشتند: ما با فرماندار صحبت کرده ایم و قول داده است که با مدیریت بانک صحبت کرده و این مشکل حل بشود. البته پارسال نیز این مشکل وجود داشته و همچنان حل نشده است. همچنین آقای زارع به ما قول داده است در جهت حل این مشکل هفته آینده جلسه ای با حضور فرماندار و نماینده مجلس با مسئولین بانک ترتیب بدهد.

img_20161126_162726_764

img_20161126_162845_208

img_20161126_163013_640

img_20161126_163131_796

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: