آموزش و پرورش از امکان تغییر کاربری املاک به تجاری استفاده نکرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش از امکان تغییر کاربری املاکش به تجاری به خوبی و زیاد استفاده نکرد و می‌توانست خیلی بهتر از این ظرفیت برای درآمدزایی استفاده کند.

به گزارش عیارآنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که «آیا موضوع تغییر کاربری برخی املاک آموزش و پرورش به تجاری جهت درآمدزایی، اکنون در کمیسیون مطرح است؟»، اظهار داشت: این موضوع قانون بود و در بودجه سالانه تصویب شده بود.

وی افزود: طبیعتاً آموزش و پرورش می‌تواند این موضوع را اجرا و از این ظرفیت استفاده کند تا درآمدهای آموزش و پرورش افزایش پیدا کند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه املاکی هستند که قابلیت این جابه‌جایی و تغییر کاربری را دارند، خاطرنشان کرد: آنچه که اطلاع داریم، آموزش و پرورش از این امکان به خوبی و زیاد استفاده نکرد و می‌توانست خیلی بهتر از این ظرفیت استفاده کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضوع تغییر کاربری در آموزش و پرورش بالاخره می‌تواند کمک کند اما به معنای این نیست که هرجایی این کار را انجام دهند؛ اما برخی جاها هستند که می‌شود چنین کارهایی انجام داد تا درآمد خوبی هم برای آموزش و پرورش داشته باشد بدون اینکه مشکلاتی را برای آموزش و پرورش ایجاد کند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: