افزایش وام نمی‌خواهیم

در حالی معاون وزیر راه از ارائه درخواست افزایش وام مسکن مهر به دولت خبر داده که متقاضیان در واکنش به این برنامه اعلام کردند نیازی به افزایش وام ندارند، آنها همچنین تاکید کردند که از دولت تدبیر و امید، ناامید شده‌اند.

به گزارش عیارآنلاین، محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی از ارائه درخواست افزایش وام مسکن مهر به دولت خبر داد و گفت: «در گزارش کمیسیون اصل نود آمده با توجه به درخواست وزارت راه و شهرسازی، پیشنهاد می‌کنیم عدد تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش یابد. این موضوع در حال بررسی کارشناسی است و از حیطه وزارت راه و شهرسازی خارج است. شورای اقتصاد و بانک مرکزی باید در این‌باره نظر بدهند.»

انتشار این خبر واکنش متقاضیان مسکن مهر را به دنبال داشت. آنها با درج نظرات خود در ذیل خبر ضمن مخالفت با افزایش وام مسکن مهر به مسئولان و مدیران مربوطه یادآور شدند که پروژه‌های این طرح با پیشرفت ۷۰ درصدی تحویل دولت یازدهم شد نه ۳۰ درصد.

تعدادی از این نظرات عینا در ذیل می‌آید؛

برادر افزایش وام می‌خواهیم چیکار؟ شما اصل واریزی مردم و سود این چهار سال و تاخیر در تعهدات خودتان و اجاره های که ما دادیم و … را لحاظ کنید تازه فکر کنم چیزی هم بدهکار می‌شوید. ما متقاضیان مسکن مهر هیچگونه افزایش قیمت را قبول نداریم. دولت بی‌تدبیر و ناامید ما دیگه به شما ها رای نمی‌دهیم ، بدبختمان کردید.

حیدری:مسکن مهر حق ماست بیخودی تقصیردولت قبل نیندازید واز دروغ‌هایتان شرم کنید.

فرهادنیا: سلام و تشکر از رسانه مردمی.جناب نریمان فکر کنم شما از مشغله زیاد آلزایمر تهدیدتان می‌کند یادتان رفته که مسکن مهر با۷۰%پیشرفت تحویلتان شد نه ۳۵% شما کم حافظه هستید نه مردم بعد افزایش وام بهانه برای گرفتن پول اضافی است قبلا همین بلا را سر مردم آوردید خاطرتان هست وام ۲۰ملیونی شد۲۵وبعد۳۰ وقراربود مردم پولی ندهند واز منابع فروش املاک واراضی جبران شود فراموش کردید چه دروغ‌هایی به مردم گفتید ودریغ از ادامه کار اینقدر با مردم بازی نکنید و کیسه برای مردم ندوزید.

علی: سلام درسال ۹۱ جهت ثبت نام مسکن مهر پردیس اقدام کردم خوشحال شدم که بالاخره خانواده ۵ نفری ما هم صاحب مسکن می‌شود حالا بعداز ۵ سال به جای اینکه خسارت تاخیر بدهید ۱۰ میلیون افزایش قیمت می‌دهید ما تمامی متقاضیان مسکن مهر فاز ۱۱ با هرگونه افزایش قیمت چه نقدی و چه وام مخالفیم.

ما قشر کم درآمد جامعه هستیم. پول زور نمی‌دهیم و اصلا نداریم که بدهیم ،هزینه تاسیسات زیر بنایی و رو بنایی به عهده دولت است نه مردم.

سعید:کوچکترین اعتمادی به دولت نمانده است، وقتی که مرتب عمران می گوید ما حافظ منافع شماییم ما چیزی جز خیانت ندیده ایم .کدام قدم مثبتی برای پیشرفت مساکن مردم گرفتار برداشته اند فقط آورده های مردم را غیر از پروژه مصرف کرده وحتی به پمانکاران هم پرداخت نشده باید روشن شود میلیاردها پول امانی مردم به جیب چه کسانی رفته که بعدازسالها نه خانه ای حاضر است، پیمانکاران طلبکار ومردم آواره وهربار افزایش قیمت.

محمد ف: واقعا براتون متاسفم که فقط بلدید غر بزنید و هیچ کاری نکنید!! آخه برادر من تو که کار کردن بلد نیستی چرا تحویل میگیری؟ از مدیریت کردن فقط نق زدن وغر زدن را یاد گرفته اید شما ها اگر بلدید بروید جلوی بخور بخور های عمران را بگیرید که بوی گندش همه جارو برداشته…

علی: سلام به جای خسارتی که به مازدید وما را ۴ سال دربدر کردید  حرف از افزایش آورده متقاضیان می‌زنیدما ۲۹ بیشتر نداریم که بدهیم که اگر داشتیم تا حالا خانه دار شده بودیم و به مسکن نامهر نیازی نداشتیم.

احمد:چهار سال پیش با دلار ۱۲۰۰ پول ریختیم حسابتون اگر فرقون خریده بودیم الان پولمان ۳ برابر شده بود تا کی می‌خواهید با پول مردم جیبتان را پر کنید بس است به خدا فقط مانده برویم دزدی بیاریم بدهیم شما.

سلام آخر یکی نیست به اینها بگوید مگر ما روی گنج نشسته‌ایم چه راحت از میلیون حرف می زنند. چه جوری هم افزایش وام هم آورده نقدی .ای خدا خودت به دادمان برس .اینها خودشان را به نفهمی زده‌اند. نمی دانم چکار کنم. کاش ثبت نام نکرده بودم…

خلیل سبحانی:آقای نریمان قیمت‌ها باید بر اساس یک مبنا حساب کنید اگر قرار بر اساس این باشد بعضی از فازها مشاعات به حساب نیاید بقیه هم همین باید باشد یک بام و دو هوا که نمی‌شود.

سلمان: سلام. من یکی از مالکان مسکن مهر هستم، من فکر می‌کنم دنیا به آخر رسیده.هیچ چیزی سرجای خودش نیست. هیچ کسی پای قول و قرارهای خودش نیست.هر روز یک حرفی می‌زنند مسئولین عزیز و زحمت‌کشهای مملکت فقط فکر جیب خود هستند. در غیر این صورت این مسکن ۱۸ ماهه باید تحویل داده می‌شد. ما افزایش قیمت را به هیچ عنوان قبول نداریم. کجایی گوش شنوا……

کوروش: با سلام و تشکر. سال۹۵ هم با وجود قول‌های جورواجور مسئولان را به اتمام است و مردم بیخانمان چشم انتظار تحویل بدون هیچگونه افزایش قیمت و حذف سود مشارکت و ملکی شدن واحدها.

منبع: مسکن نیوز

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: