۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴

قیمت تمام شده مسکن مهر پردیس اعلام شد+جدول قیمت

شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر سه فاز این شهر را اعلام کرد که بر اساس آن سهم آورده متقاضیان فاز ۹ جدید و ۵ بین ۴۱ تا ۴۳ میلیون تومان و واحدهای فاز ۸ نیز حداقل ۵۶ و حداکثر ۶۷ میلیون تومان اعلام شده است.

پردیس

پردیس

به گزارش عیارآنلاین .شرکت عمران پردیس در اطلاعیه‌ای قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر سه فاز این شهر را اعلام کرد که بر اساس آن سهم آورده متقاضیان فاز ۹ جدید و ۵ بین ۴۱ تا ۴۳ میلیون تومان و واحدهای فاز ۸ نیز حداقل ۵۶ و حداکثر ۶۷ میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت عمران پردیس در اطلاعیه شماره ۶۰ با اعلام قیمت نهایی پروژه‌های مسکن مهر فازهای ۹جدید و ۵ تأکید کرده است؛ «به اطلاع همه متقاضیان محترم مسکن مهر فازهای ۹جدید و ۵ شهر پردیس می‌رساند: به‌دنبال افتتاح تعداد ۴۵۵۰ واحد در فاز ۱۱ و تعداد ۱۱۳۴ واحد در فاز ۳ در سال جاری، قیمت نهایی تمامی پروژه‌های در حال اجرا در این دو فاز، تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به‌نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، به‌جای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی تأمین شود، لذا از متقاضیان محترم این پروژه‌ها دعوت می‌گردد برای آگاهی از قیمت نهایی به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه نمایند.

*تحویل مشروط پیش‌قرارداد مسکن مهر

در بخشی از اطلاعیه شماره ۶۰ تحویل پیش‌قرارداد مشروط به واریز ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان آورده از سوی متقاضیان شده است: «لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها، حداقل ۴۱۹ و حداکثر ۴۳۵ میلیون ریال تعیین شده است، در ضمن این شرکت در نظر دارد از تاریخ ۲۰ آذرماه ۹۵ برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۳۵۹ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز کنند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش کند».

توضیحات:

۱) به‌منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تأییدیه وزارت متبوع نسبت به تأمین بخش قابل توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام کرده است.

۲) به‌منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم‌اکنون اولین زون افتتاح در جنوب بلوار شهید صیاد شیرازی و مجاور عوارضی آزادراه تهران ــ پردیس در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید. بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح و تحقق اهداف پیش‌بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است».

در اطلاعیه شماره ۶۱ این شرکت نیز آمده است؛ «به‌اطلاع همه متقاضیان محترم پروژه‌های شرکت‌های امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید (اولویت اول افتتاح مسکن مهر فاز ۸ شهر جدید پردیس) می‌رساند: به‌دنبال افتتاح تعداد ۴۵۵۰ واحد در فاز ۱۱ و تعداد ۱۱۳۴ واحد در فاز ۳ در سال جاری، قیمت نهایی این پروژه‌ها تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به‌نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، به‌جای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس تأمین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه‌ها دعوت می‌شود برای آگاهی از جزئیات قیمت نهایی این پروژه‌ها به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه کنند.

لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه امیرساوالان کومه A, B, C واقع در زون ۲ فاز ۸ شهر جدید پردیس، حداقل ۵۶۲ و حداکثر ۶۷۴ میلیون ریال تعیین شده است، درضمن این شرکت در نظر دارد به‌زودی برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش نماید.
همچنین سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه پردیس سازان نوید واقع در زون ۳ فاز ۸ شهر جدید پردیس، حداقل ۵۸۵ و حداکثر ۶۰۲ میلیون ریال تعیین شده است، درضمن این شرکت در نظر دارد به‌زودی برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش کند.

توضیحات:

۱) به‌منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تأییدیه وزارت متبوع نسبت به تأمین بخش قابل توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

۲) به‌منظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم‌اکنون اولین زون افتتاح در فاز ۸ شهر جدید پردیس در پروژه‌های یادشده در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید. بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح و تحقق اهداف پیش‌بینی شده منوط به مشارکت همه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است»

۱۳۹۵۰۹۰۱۱۱۱۷۴۶۲۸۸۹۲۶۷۷۰۱۰

۱۳۹۵۰۹۰۱۱۱۱۸۲۸۱۳۲۹۲۶۷۷۱۱۰

به گزارش تسنیم هفته آخر شهریور امسال شرکت عمران پردیس سهم نهایی آورده متقاضیان فاز ۸ را ۶۵ تا ۸۳ میلیون اعلام کرد که پس از اعتراض متقاضیان مسکن مهر به این افزایش قیمت‌ها، وزیر راه و شهرسازی دستور تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها را داد. این کمیته نیز پس از تشکیل جلسه از کاهش ۷ تا ۱۴ میلیون تومانی قیمت واحدهای فاز ۸ به‌صورت مشروط خبر داد.

بر این اساس سهم آورده متقاضیان بسته به متراژ واحدها به ۵۸ تا ۶۹ میلیون کاهش یافت و سهم آورده متقاضیان در فازهای ۵ و ۹ جدید نیز ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: