تامین اجتماعی از طرح تحول سلامت حمایت کامل می کند

نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: اجرای طرح تحول سلامت باعث دسترسی آحاد مردم و از جمله بیمه شدگان این سازمان به خدمات مناسب درمانی شده است؛ بنابراین این سازمان از طرح حمایت کامل می کند.

به گزارش عیارآنلاین، سیدتقی نوربخش، اظهارکرد: سازمان تامین اجتماعی از زمان شروع طرح تحول سلامت تاکنون نهایت همکاری را برای موفقیت این طرح داشته است.
وی تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت کاهش قابل توجه هزینه بیمه شدگان در مراکز درمانی طرف قرار داد تامین اجتماعی از جمله بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی را به دنبال دارد؛ پس در تداوم اجرای طرح تحول سلامت از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
وی افزود: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد افزایش پرداختی سازمان تامین اجتماعی به مراکز درمانی طرف قرار داد هستیم و به همین دلیل همه ساله افزایش اعتبارات مناسبی در حوزه درمان غیرمستقیم تامین اجتماعی لحاظ شده است.
به گزارش سازمان تامین اجتماعی ، نوربخش با تاکید بر اینکه بدخواهان و غرض ورزان موفق به ایجاد اختلاف در بدنه دولت نخواهند شد، گفت: طرح تحول سلامت از بهترین و موفقیت آمیزترین برنامه های دولت تدبیر و امید است و عده ای با اغراض سیاسی به دنبال شکست این طرح هستند اما کاملا در اشتباهند.
طرح تحول سلامت از اردیبهشت سال ۱۳۹۳ در کشور آغاز شد و تا زمان حاضر ادامه دارد؛ براساس اجرای این طرح ، بیش از ۹ میلیون تن هموطن فاقد هرگونه بیمه از خدمات بیمه ای بهره مند شدند و با اجرای آن پرداختی از جیب مردم نیز کاهش چشمگیری داشته است.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: