در گفتگو با عیار آنلاین عنوان شد:

موافقت کمسیون صنایع و معادن مجلس با تشکیل سازمان توسعه روستایی

کمیسیون صنایع و معادن کلیات طرح ایجاد سازمان توسعه روستایی را تصویب کرده است و کمیته‌ای متشکل از اعضای کمیسیون مأمور شدند تا جزئیات، مزایا و معایب محتوایی این طرح را بررسی کنند.

توسعه روستاییبه گزارش عیارآنلاین، سعید باستانی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عیارآنلاین به لزوم وجود سازمانی جهت مدیریت توسعه روستایی و عشایری در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: کمیسیون صنایع و معادن کلیات طرح ایجاد سازمان توسعه روستایی را تصویب کرده است و کمیته‌ای متشکل از اعضای کمیسیون مأمور شدند تا جزئیات، مزایا و معایب محتوایی این طرح را بررسی کنند.

باستانی با اشاره به رد این طرح در جلسه گذشته کمیسیون گفت: در جلسه قبل، اعضای کمیسیون به حدنصاب نرسیده بود و ما یک رأی استمزاجی گرفتیم که طرح رد شد؛ ولی در جلسه گذشته کمیسیون که با اکثریت اعضاء تشکیل شد، کلیات این طرح حد نصاب لازم را کسب کرد و تصویب شد.

به گفته وی، در کمیته مذکور از نظرات و تجربیات اساتید دانشگاه، دستگاه های اجرایی و فعالین توسعه روستایی جهت اصلاح محتوای طرح ایجاد سازمان توسعه و عمران روستایی استفاده خواهد شد.

چهره‌ها:

۱ دیدگاه

  1. احمد امین پور :

    تشکیل سازمانی بانام توسعه وعمران روستایی بسیار لازم است .پس باید نام شرکتهای تعاونی روستایی نیز به شرکت تعاونی توسعه روستایی تغیر یابد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: