مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام:

ذخایر گوشت و مرغ کافی است/جمع‌آوری مرغ مازاد از سطح بازار

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از عرضه گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت هر کیلوگرم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت قرمز داخلی با نرخ هر کیلوگرم ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار خبرداد.

به گزارش عیارآنلاین، علیرضا ولی با اشاره به اینکه مرغ و گوشت قرمز به اندازه کافی ذخیره سازی شده است، افزود: گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت هر کیلوگرم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت قرمز تولید داخل نیز با نرخ هر کیلوگرم ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

وی همچنین درباره عرضه گوشت منجمد به بازار گفت: گوشت مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۵۱۰۰ تومان در عمده فروشی و ۵۲۰۰ تا ۵۳۰۰ تومان در سطح خرده فروشی عرضه می‌شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام برای خرید مازاد گوشت مرغ توسط این شرکت اعلام آمادگی کرد و افزود : به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مرغداران گوشت مرغ مازاد با قیمت هر کیلو ۶۴۰۰ تا ۶۸۰۰ تومان خریداری و ذخیره سازی می‌شود ضمن اینکه از ۵ شهریور تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن گوشت مرغ از مرغداران خریداری شده است.

ولی افزود: قیمت تمام شده هر کیلوگرم گوشت مرغ برای مرغدار هفت هزار تومان است اما اکنون به علت کاهش تقاضا و افزایش عرضه با قیمت کمتر از ۶۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تاکید کرد: این شرکت در قبال دریافت گوشت مرغ مازاد بنا بر تمایل مرغداران پول نقد یا نهاده می‌دهد.

منبع: مهر

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: