ساخت مسکن برای افراد بی‌بضاغت در کشور

سردار حسین سلامی صبح امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی حاشیه شهر مشهد در جمع خبرنگاران یکی از برنامه‌های مهم سپاه در سال جاری را مشارکت در محرومیت‌زدایی در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: در این راستا بخش زیادی از اعتبارات سپاه به این مسئله اختصاص‌ یافته است.

به گزارش عیارآنلاین، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: تلاش برای اشتغال جوانان و رفع محرومیت‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های سپاه بوده که با جدیت در حال پیگیری است.

وی به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه پاسداران اشاره و تصریح کرد: در یک‌هزار نقطه کشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری کمیته امداد امام و ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) در حال ساخت مسکن برای افراد بی‌بضاعت است.

سردار سلامی در ادامه به تلاش نیروهای مسلح ایران اسلامی برای امنیت مرزها در آستانه اربعین حسینی، گفت: به همت سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در مناطق مرزی قرارگاه‌هایی به‌صورت مشترک ایجاد شده است که هم در بخش تسلط اطلاعاتی و هم تسلط عملیاتی امنیت زائران در استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه و همچنین امنیت زائران در آن‌سوی مرزها را بر عهده دارد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مرزهای جمهوری اسلامی به برکت وجود سپاه و نیروهای مسلح آسیب‌ناپذیر شده و هر فرد یا گروهی که به‌منظور عملیات تروریستی قصد ورود به کشور را داشته باشد در همان بدو یا قبل از ورود مورد هدف نیروهای نظامی قرار می‌گیرد.

سردار سلامی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ما مرزهای ایران اسلامی را برای دشمنان ناامن کرده و اجازه کوچک‌ترین تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را به آن‌ها نمی‌دهند.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: