۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۱

سیف: نشست بانکی ایران با اروپا فردا برگزار می شود

رییس کل بانک مرکزی از مذاکره با بانک های اروپایی و تلاش آنها برای افزایش سرعت برقراری روابط بانکی با ایران خبر داد و گفت: نشست بانکی ایران با اروپا فردا برگزار می شود.

به گزارش عیارآنلاین، ولی الله سیف با تاکید بر اینکه در جهت تحقق برجام با اروپایی ها مذاکره خواهیم کرد، از برگزاری نشست فردای ایران با بانک اروپا خبر داد و گفت: مذاکرات در اروپا در جهت تحقق اهداف سند برجام صورت می گیرد.
رئیس کل بانک مرکزی افزود: کوتاهی هایی از طرف آمریکا وجود دارد و اروپا درصدد است فضایی ایجاد کند که روابط بانکی ما با بانک های بزرگ اروپایی با سرعت بیشتری انجام شود. ایران طرح های بسیار زیادی برای جذب سرمایه های هنگ کنگ دارد.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: همچنین طرح های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد که می تواند سرمایه گذاران هنگ کنگ را به خود جلب کند.
سیف پس از دیدار با وزیر دارایی هنگ کنگ افزود: امروز مذاکرات بسیار خوب و مثبتی با وزیر دارایی هنگ کنگ درباره توسعه مناسبات مالی و بانکی میان دو کشور داشتیم.
وی با اشاره به ظرفیت بسیار بالای اقتصادی و خدمات پولی و مالی هنگ کنگ گفت: این ظرفیت ها در کنار ظرفیت های داخلی ایران می تواند به توسعه مناسبات اقتصادی به خصوص بانکی دو کشور بیانجامد.

منبع: بنکر

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: