همکاری شورای عالی علوم تحقیقات با انستیتو فناوری اتریش

نشست مشترک دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری و انستیتو فناوری اتریش در جهت ایجاد همکاری ‌های بین المللی در حوزه های سیاستگذاری علم و فناوری در هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، به نقل از دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)، به منظور توسعه همکاری ‌های بین المللی در حوزه های سیاستگذاری علم و فناوری، دبیرخانه شورای عالی عتف نشستی مشترک را با مدیران بخش های نوآوری و آینده نگاری فناوری انستیتو فناوری اتریش (AIT) در ۱۸ تا ۲۳ آبان سال جاری برگزار می کند.

انستیتوی فناوری اتریش، بزرگترین سازمان تحقیقات و فناوری اتریش با ساختار اروپائی است، از طریق تحقیقات و توسعه های تکنولوژیک این موسسه است که نوآوری های زیربنائی برای نسل های بعدی فناوری های زیرساختی در زمینه های انرژی، خودرو، سلامت، محیط زیست، ایمنی و امنیت دیجیتال و نیز سیستم های نوآوری تحقق یافته و ارزش افزوده ضروری برای مشتریان از بخش خصوصی و همچنین از بخش دولتی ایجاد می شود؛ تمامی پروژه ها همراه با آموزش و انتقال فناوری بوده تا بهترین نتیجه عاید مشتریان شود.

این هیات همچنین ضمن بازدید از نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز از این منطقه و زیر ساخت های فناوری استان آذربایجان شرقی دیدن خواهند کرد.

بازدید از شهرک فناوری قطعات خودرو، شهرک سرمایه گذار خارجی (واحد فناوری نساجی) و کانون توسعه فناوری برق الکترونیک از دیگر برنامه های هیات اتریشی در ایران خواهد بود.

منبع: مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: