نماینده مجلس: بررسی رشته‌‌های بدون مجوز دانشگاه آزاد در دستور کار کمیسیون آموزش مجلس نیست

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه تاکنون بحث رشته‌‌های بدون مجوز در دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مطرح نشده، گفت: در صورت نیاز کمیسیون آموزش به بررسی این موضوع خواهد پرداخت.

به گزارش عیارآنلاین، محمدباسط دورازهی با اشاره به موضوع مطرح شده در برخی سایت‌های خبری مبنی بر ورود مجلس شورای اسلامی به موضوع رشته‌های بدون مجوز دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: تاکنون بحث و بررسی درباره رشته‌‌های بدون مجوز در دانشگاه آزاد اسلامی در کمیسیون آموزش مجلس مطرح نشده است.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در قالب قانون به موضوعات مختلف در عرصه آموزش عالی پرداخته شود، تاکید کرد: در صورت نیاز و ثابت شدن این موضوع، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به بررسی بحث رشته‌‌های بدون مجوز در دانشگاه آزاد اسلامی خواهد پرداخت.

عضو کمیته آموزش عالی و علوم پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در صورت پیگیری این مهم توسط کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، حتما از مسئولان این دانشگاه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور بررسی و تبادل نظر دعوت خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید این موضوع طوری مورد بررسی قرار بگیرد تا دانشجویانی که در این دانشگاه درس خوانده‌اند دچار مشکل و آسیب نشوند.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: