امکان بازدیدهای میدانی در راستای شفاف‌سازی فعالیت‌ مدارس غیردولتی

گرد، رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی: در راستای شفاف‌سازی فعالیت‌ها حتی امکان بازدیدهای میدانی برای صاحب نظرانی که تمایل به آشنایی بیشتر و مشاهده مستندات هستند، وجود دارد. تحقق عدالت آموزشی در مناطق کم بهره و کاهش تراکم کلاس‌های درس با اجرای طرح خرید خدمات آموزشی انجام شده است.

به گزارش عیارآنلاین، مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی؛ در خصوص طرح خرید خدمات آموزشی و چگونگی اجرای آن اظهار داشت: این طرح در استان‌هایی که امکان جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان را داشته‌اند محدود شده همچنین در مناطقی که معلمان حق‌التدریس جذب کرده‌اند چنین شرایطی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه استان‌هایی همچون سیستان و بلوچستان که بیشترین نیاز به این طرح را داشته‌اند در اولویت فعالیت قرار گرفته‌اند، گفت: این مناطق بیشترین سهمیه را به خود اختصاص دادند.
گرد ضمن اشاره به اینکه این طرح دستاوردهای مثبتی داشته بیان کرد: از مهم‌ترین این دستاوردها رعایت عدالت آموزشی در مناطقی است که دارای حداقل شرایط برای آموزش دختران بوده همچنین در مناطقی که به دلیل کمبود نیروی انسانی و شرایط بد زیست محیطی کسی حاضر به فعالیت نبود.
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی با بیان اینکه طرح خرید خدمات به ایجاد انگیزه و شور و نشاط به مدارس، ارتقای کیفیت آموزشی و کاهش حد نصاب کلاس‌ها کمک کرده است، عنوان کرد: چنانچه هر کدام از صاحب‌نظران و نمایندگان مجلس مایل به بررسی باشند، از آن استقبال می‌کنیم.
گرد یادآور شذ: در راستای شفاف‌سازی فعالیت‌ها حتی امکان بازدیدهای میدانی برای صاحب نظرانی که تمایل به آشنایی بیشتر و مشاهده مستندات هستند، وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: