متقاضیان مسکن مهر تهدید شدند

پیامکی تهدیدآمیز از بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر ارسال و نسبت به عدم پرداخت اقساط واحدهای تحویل نشده! اخطار داده شد.

به گزارش عیارآنلاین، چند ماه پیش بود که پیامکی تهدیدآمیز از بانک مسکن به متقاضیان مسکن مهر ارسال و نسبت به عدم پرداخت اقساط واحدهای تحویل نشده! اخطار داده شد.

بانک مسکن در این پیامک به تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس هشدار داد که اگر اقساط وام واحدهایشان را پرداخت نکنند، اقدام قانونی علیه آنها به مرحله اجرا گذاشته خواهدشد!
در این پیامک آمده است:
«اخطار فوری از بانک مسکن
 پیرو اخطار مکتوب مورد ۲۳/۳/۹۵ و نظر به اینکه نسبت به پرداخت معوق قرارداد شماره ….. شعبه شهر جدید پردیس شما می باشد، در معرض مزایده و حراج قرار گرفته است. لذا متقضی است جهت پیگیری موضوع حداکثر تا روز شنبه مورخ ۵/۴/۹۵ به دایره حقوقی و اجرائیات بانک مسکن به نشانی زیر مراجعه نمایید.
430681_400
البته این پیامک تنها پیامک تهدید بانک مسکن نبوده است. روز گذشته این بانک به برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس پیامک داده:
«اخطار فوری از بانک مسکن
پیرو اخطار مورخ ۹۵/۷/۲۵ در خصوص اقساط معوق قرارداد شماره  ۳۵۳۸۸ / ۴۴۵۵  شعبه  شهر جدید پردیس با عنایت به اینکه علیرغم پیگیریهای بعمل آمده و ارسال اخطار، از بازپرداخت مطالبات معوق بانک خودداری نموده اید، شروع اقدامات قانونی علیه شما تحت بررسی قرار گرفته است، بنابراین لازم است بمنظور جلوگیری از اقدامات قانونی علیه شما ، ضامنین و وثایق موجود و همچنین قرار گرفتن نام شما در لیست بدهکاران بانکی ، حداکثر  تا روز چهارشنبه  مورخ ۹۵/۸/۱۲ نسبت به پرداخت بدهی معوق خود اقدام نمائید .
دایره حقوقی و اجرائیات بانک مسکن»
430680_689
بانک مسکن در حالی اقدام به ارسال پیامک تهدید آمیز برای متقاضیان مسکن مهر کرده که هنوز هیچ واحدی به آنها تحویل نشده. و شرکت عمران شهرهای جدید با وعده تحویل واحدها طی ماه های گذشته متقاضیان را مجاب کرده تا نسبت به فروش اقساطی واحدها و دریافت دفترچه اقساط اقدام کنند. حال با توجه به این که اساسا واحدی تحویل نشده و متقاضیان همچنان در خانه های استیجاری ساکن هستند عملا نمی توانند اقساط واحد نداشته خود را پرداخت کنند!
یکی از کارشناسان بانک مسکن می گوید: پیامک برای متقاضیانی می آید که به مرحله فروش اقساطی رسیده اند. تعاونی های این مسکن ها تایید کرده اند که خانه ها تکمیل شدند. و فقط جزییاتی از ساخت واحدهای مسکن مهر مانده است. این تعاونی ها به دلیل پرداخت نکردن جریمه، پایان کار ساخت خانه ها را به بانک اعلام کرده و بانک هم تایید کرده است!
این در حالی است که بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پردیس که چندین ماه است موظف به پرداخت اقساط وام مسکن شده اند، به دلیل عدم تکمیل خانه هایشان نتوانسته اند در واحدهای خود ساکن شوند. آنها در پارکینگ ساختمان های مسکن مهر زندگی و با نبود امکانات اولیه، دست و پنجه نرم می کنند. و مشخص نیست که چه زمانی قرار است خانه هایشان را تحویل بگیرند؟
img_20161101_122402_085

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: