خانه‌های ۵۰ متری تهران که نیم میلیاردند!

آمارها از کاهش حجم معاملات در بازار مسکن خبر می‌دهد اما در بی‌رونقی این روزهای بازار، معامله خانه‌های نقلی ۵۰ متری با قیمت نیم میلیارد تومان نیز در نوع خود جالب است.

به گزارش عیارآنلاین، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی در تهران در مهرماه امسال ۳۸ درصد نسبت به ماه گذشته و ۱۰٫۹ درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته کاهش را نشان می‌دهد. بر این اساس تعداد ۱۰۳۲۵ معامله آپارتمان مسکونی در پایتخت در مهرماه سال جاری صورت گرفت که این رقم در شهریورماه ۱۴۲۸۷ مورد بود.

در فصل کم رونقی نقل و انتقالات بازار مسکن که با شروع پاییز و فصل مدارس همراه است، آپارتمان‌های نقلی با قیمت نیم میلیارد هم برای فروش آگهی می‌شوند که از موارد جالب بازار در شرایط رکود به شمار می‌روند.

یکی از این آگهی‌ها مربوط به واحد مسکونی ۴۰ متری در منطقه دروس یارمحمدی است که با متریال برند ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

واحد مسکونی ۵۰ متر تک واحدی نوساز با امکانات کامل در فرمانیه نیز ۵۹۰ میلیون تومان برای فروش آگهی شده است. همچنین در محدوده نیاوران – جمشیدیه یک واحد مسکونی ۴۷متری یک خوابه در طبقه اول آپارتمان ۴ طبقه ۵۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

در دیگر آگهی‌های فروش واحدهای مسکونی تهران، آپارتمان ۴۰ متری در همکف با ۱۸ میلیون تومان نقد، ۳۱ میلیون تومان رهن و ۷۰ میلیون تومان وام به فروش می‌رسد. در هاشمی-کارون۴۰ متر تک واحد یک خوابه بدون پارکینگ با ۷۰ میلیون تومان وام، ۳۸ میلیون تومان رهن و ۱۷ میلیون تومان نقد برای فروش آگهی شده است.

آپارتمان ۳۶متر تکواحدی در مدنی شمالی با یک اتاق خواب و انباری ۱۲۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. درخیابان مطهری تقاطع سهروردی آپارتمان نوساز۵۰متری با پارکینگ ۳۴۴ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت فروش یک واحد آپارتمان ۳۶ متری در خیابان سپه بین جیحون و یادگار۷۵ میلیون تومان است که به صورت ۵۰ میلیون تومان وام، ۲۰ میلیون تومان نقد و ۵ میلیون تومان رهن واحد از خریدار دریافت می‌شود.

در پونک شاهین شمالی آپارتمان ۵۰ متری در طبقه اول همراه با انباری ۲۱۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین آپارتمان ۱۲ ساله ۳۹ متری دارای یک اتاق خواب در زنجان جنوبی – بهنود ۱۴۰ میلیون تومان برای خریدار قیمت دارد.

در محدوده مسعودیه – شیرازی ۴۰متر واحد مسکونی همراه با پارکینگ و انباری در طبقه۳ به صورت ۱۵ میلیون تومان وام، ۲۵ میلیون تومان رهن و ۵۸ میلیون تومان نقد به فروش می‌رسد.

آپارتمانی ۴۷ متری در پیروزی – چهارراه کوکاکولا با ۵ سال قدمت ساخت در طبقه سوم همراه با آسانسور ۱۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.همچنین در ستاری-لاله شرقی ۴۹متر واحد مسکونی یک خوابه سوپرلوکس با پارکینگ و انباری و آسانسور ۲۱۵میلیون تومان برای فروش آگهی شده است.

در مسیل باختر ۵۰متر آپارتمان تک واحدی همراه با پارکینگ و انباری و قدمت ۱۰سال ۱۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت واحد مسکونی تک واحدی یک ساله ۴۷ متری در گلبرگ‎غربی – خیابان صفایی با آسانسور و انباری ۱۵۵ میلیون تومان است. در تهرانپارس نیز ۴۵ متر آپارتمان با ۴۵میلیون تومان رهن کامل، ۷۰ میلیون تومان وام بانکی و ۶۰ میلیون تومان نقد فروخته می‌شود.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: