۹ آبا ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

بازدید هیئت دانشگاه بین‌المللی لبنان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

هیئتی متشکل از مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی لبنان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند.

به گزارش عیارآنلاین، دکتر احمد شوشتری؛ مدیر برنامه‌های دوره‌های آموزشی مشترک آسیا و آفریقا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم بازدید مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی لبنان از این دانشگاه اظهار کرد: در این بازدید موضوعاتی از قبیل اعزام دانشجو، برگزاری فرصتهای مطالعاتی اساتید و انتخاب اساتید راهنما مشترک میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه بین‌المللی لبنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ ضمن اینکه موافقت اولیه صورت گرفته و قرار است در آینده نزدیک تفاهم‌نامه همکاری میان این دو دانشگاه منعقد شود.

مدیر برنامه‌های دوره‌های آموزشی مشترک آسیا و آفریقا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: به دعوت دانشگاه بین‌المللی لبنان قرار است هیئتی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر از این دانشگاه بازدید کند.

شوشتری با بیان اینکه دانشگاه بین‌المللی لبنان در رشته‌های مختلف از جمله رشته‌های فنی و مهندسی فعال است، متذکر شد: قرار است با این دانشگاه در حوزه رشته‌های مهندسی، علوم ریاضی، فیزیک و شیمی همکاری کنیم ضمن اینکه هیئت دانشگاه بین‌المللی لبنان از دانشکده‌ها، آزمایشگاه‌ها و دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه بازدید کردند.

مدیر برنامه‌های دوره‌های آموزشی مشترک آسیا و آفریقا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر یادآور شد: این هیئت از پروژه ابررایانه، تجهیزات آزمایشگاه‌های مرکزی و از چند آزمایشگاه دانشکده مهندسی برق دانشگاه نیز بازدید کردند.

شوشتری تأکید کرد: دانشگاه بین‌المللی لبنان، بزرگترین دانشگاه این کشور بعد از دانشگاه دولتی لبنان است و دارای ۲۸ هزار دانشجو است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: