نماینده مجلس:

برنامه های دانش آشتیانی برای آموزش و پرورش کلی بود

وحدتی هلان، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی: برنامه‌های دانش آشتیانی باید جامع‌تر ارائه شود، آنچه دانش‌آشتیانی در جلسه کمیسون اجتماعی ارائه داد کلیات بود و باید به جزئیات نیز پرداخته شود. برنامه‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید به گونه‌ای باشد که در صورت عمیلیاتی شدن نیازهای فرهنگیان را برآورده کند.

به گزارش عیارآنلاین، محمد وحدتی هلان اظهارداشت: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش روز گذشته مهمان کمیسیون اجتماعی مجلس بود تا برنامه ها و دیدگاه‌های خود را برای اعضای این کمیسیون ارائه دهد.

وی درباره برنامه‌های فخرالدین دانش آشتیانی، افزود: برنامه‌های دانش آشتیانی باید جامع‌تر ارائه شود، آنچه دانش‌آشتیانی ارائه داد کلیات بود و باید به جزئیات نیز پرداخته شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید به گونه‌ای برنامه‌های خود را جامع ارائه کند که نمایندگان مجلس را قانع کند.

وی تاکید کرد: دانش آشتیانی باید برنامه‌های جدی‌تری را تدوین کند و به ریز مسائل بپردازد تا نمایندگان مجلس قانع شوند.

وحدتی یادآور شد: در حال حاضر صندوق ذخیره فرهنگیان با اختلاس ۸ هزار میلیارد تومانی روبه‌روست. دانش‌آشتیانی باید برنامه‌های جامعی ارائه کند و در این باره نیز برنامه های جدی تری داشته باشد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید به گونه‌ای باشد که در صورت عمیلیاتی شدن نیازهای فرهنگیان را برآورده کند.

منبع: مهر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: