۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵

معاون دانشگاه آزاد: رابطه دانشگاه آزاد و وزارت علوم برادرانه است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: رابطه حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد و محمد فرهادی، وزیر علوم و معاونان آنها برادرانه و دوستانه است و تمام این افراد در راستای ارتقای علمی کشور حرکت می‌کنند.

به گزارش عیارآنلاین، طه هاشمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در رابطه با عدم تایید مدارک دوره‌های تحصیلات تکمیلی سال‌های گذشته دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم گفت: مشکلی در تایید مدارک نیست و تمام مدارک دانشگاه آزاد تایید می‌شود.

وی در رابطه با اختلافات دانشگاه آزاد و وزارت علوم، گفت: دانشگاه یک محیط علمی است و دعواهای بیرون دعوای سیاسی است و ربطی به وزارت علوم و دانشگاه آزاد ندارد.

هاشمی ادامه داد: رابطه حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و محمد فرهادی وزیر علوم و معاونان آنها برادرانه و دوستانه است و تمام این افراد در راستای ارتقای علمی کشور حرکت می‌کنند.

وی گفت: دانشگاه آزاد که در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد آموزش عالی و در گذشته ۵۰ درصد بار آموزش عالی را به دوش داشته است قطعا مورد توجه وزارت علوم است، نمی‌شود اینطور نباشد.

معاون دانشگاه آزاد گفت: مدارک فارغ‌التحصیلان این دانشگاه تایید می‌شود، رشته‌های دانشگاه آزاد در شورای سه نفره مصوبه مجلس تایید شده و در حال حاضر نیز مشغول مذاکره با وزارت علوم هستیم.

هاشمی در رابطه با اینکه مسئولان وزارت علوم این شورای سه‌نفره را قبول ندارند، گفت: تشکیل شورای سه‌نفره مصوب مجلس است و کسی نمی‌تواند بگوید مصوب مجلس قانونی نیست.

 منبع: خبرگزاری‌دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: