۷ آبا ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶

مدیرعامل تعاونی مسکن مهر روانه زندان شد

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از دستگیری متهم کلاهبرداری بزرگ در مسکن مهر خراسان شمالی خبرداد و گفت: این متهم به جرم کلاهبرداری و جعل اسناد روانه زندان شده است.

به گزارش عیارآنلاین، امروز با اعلام دستگیری این متهم اظهار کرد: در بازرسی های به عمل آمده از محل کار این متهم، مهرهای تعاونی شرکت‌های مختلف که در اختیار وی بوده کشف و ضبط شده است.

وی افزود: از سوی بعضی از اعضای مسکن مهر در رابطه با مدیرعامل یکی از شرکت‌های وابسته به مسکن مهر شکایاتی مطرح که در شعبه سوم بازپرسی دادسرای بجنورد مورد رسیدگی قرار گرفت.

یاران اظهار داشت: به موجب این شکایات، این فرد به اتهام ارتکاب جرائم متعددی چون جعل و استفاده از اسناد مجعول، کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع، قصد خروج از کشور را داشته که به محض حصول گزارش، دستور قضایی لازم صادر و گذرنامه متهم ضبط و دفتر کارش نیز پلمب می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد تصریح کرد: با بررسی اسناد مورد ادعای جعل، ۴٧٢ سند موجود کشف شد و مستنداتی مربوط به شرکت‌ها مشتمل بر صورت جلسات هیت مدیره و حتی چک‌هایی که در محل کار وی وجود داشت، شماری از اسناد به صورت تصادفی مورد بررسی قرار گرفت که تعداد ٣٧ سند به کارشناس متخصص جهت تشخیص وقوع جعل مسکن ارجاع و جعل بودن تمامی ٣٧ سند محرز شد.

یاران تصریح کرد: متهم با قرار وثیقه در حال حاضر در زندان بسر می‌برد.

وی بیان داشت: متهم در این مرحله از دادرسی ضمن قبول اتهام جعل و شبیه سازی امضای مدیران شرکت بر صورتجلسات و چک‌های مربوط با طرح این ادعا که با اجازه هیئت مدیره مبادرت به چنین اقدامی را انجام داده، عملکرد خود را توجیه کرد و در نهایت با قرار بازداست موقت روانه زندان شد.

یاران با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی تا روشن شدن ابعاد دیگر پرونده ادامه دارد، اظهارکرد: این متهم با همکاری یکی از کارکنان اداره تعاون اقدام به این عمل نموده و همچنین دو نفر از همدستان متهم نیز دستگیر که البته با قرار تامین وثیقه آزاد شدند

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: