سفر اعضای کمیسیون آموزش به استان سیستان و بلوچستان با هدف بررسی وضعیت آموزشی مناطق محروم

میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: با توجه به اینکه مجلس در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه قرار دارد سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات به مناطق محروم و وضعیت آموزشی این مناطق می تواند افق دید خوبی را به نمایندگان برای تدوین برنامه ششم و همچنین بودجه های سالیانه بدهد.

به گزارش عیارآنلاین، حمایت میرزاده، در تشریح سفر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به استان سیستان و بلوچستان گفت: این سفر به مدت ۴ روز به شهرهای سراوان، زابل و زاهدان و با هدف بررسی وضعیت آموزشی این مناطق صورت گرفته است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون آموزش اخیراً سفری را به استان خراسان جنوبی داشت که در آن سفر نیز وضعیت حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی این استان مورد بررسی قرار گرفت و سفر به استان سیستان نیز در همین راستا است تا با حضور در مناطق محروم وضعیت حوزه آموزشی استان بررسی شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مجلس در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه قرار دارد سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات به مناطق محروم و وضعیت آموزشی این مناطق می تواند افق دید خوبی را به نمایندگان برای تدوین برنامه ششم و همچنین بودجه های سالیانه بدهد.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: