استخدام ۳۸۰۰ نفر در اورژانس پیش‌‌بیمارستانی

کولیوند، رئیس اورژانس کشور: ۳۸۰۰ نفر و استخدام آنها در اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور جذب شده اند، آموزش همگانی برای افزایش سطح اطلاعات مردم را در دستور کار قرار داده‌ایم.

به گزارش عیارآنلاین، پیرحسین کولیوند در نشست خبری مشترک مسئولین و مدیران ارشد سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص آمادگی اورژانس در زمان بحران، اظهار داشت: از نظر نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و منافع انسانی برنامه‌های مفصلی در حوزه اورژانس بیمارستانی و پیش‌بیمارستانی داریم.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم استفاده از موتورآمبولانس را در شهرهای بزرگ همچون تهران مدنظر قرار دهیم،‌ گفت: این موتورها در خیابان‌های تهران استقرار یافته و کارشناسان اورژانس اقدامات لازم را جهت تسریع کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان انجام می‌دهند.

وی از توسعه اورژانس هوایی با همکاری پلیس و شهرداری در تهران خبر داد و گفت: ۷ دانشگاه علوم پزشکی طی چند ماه آینده آمبولانس‌هایی هوایی به اورژانس بیمارستانی آنها افزوده می‌شود.

رئیس اورژانس کشور با اعلام اینکه به زودی ۳ هزار و ۸۰۰ نفر به تیم اورژانس پیش‌‌بیمارستانی کشور افزوده می‌شوند،‌گفت: جذب نیروی انسانی در اورژانس مد نظر قرار دارد.

کولیوند خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی برای کارکنان اورژانس در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌کنیم آموزش همگانی را جهت افزایش سطح اطلاعات مردمی آنها داشته باشیم.

منبع: فرهنگ نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: