مظنه گران‌ترین خانه‌های تهران؟

آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده ۱۵ آپارتمان‌ لوکس فروخته شده و گران قیمت در مناطق شمالی (مناطق ۱ تا ۳) شهر تهران است که تا پایان مهر ماه سال ۹۵ معامله شده است.

به گزارش عیارآنلاین، با وجود کاهش حجم معاملات  و شروع فصل سرما در بازار مسکن و نبود تقاضا برای آپارتمان‌های گران‌قیمت، واحدهای لوکس شهر تهران همچنان با قیمت‌های بالایی خرید و فروش می‌شود. لازم به ذکر است که این آپارتمان‌های میلیاردی بدون در نظر گرفتن سن بنا، دارای بهترین امکانات محیطی و ساختاری از جمله استخر، سونا، جکوزی، چندین پارکینگ، سالن بدنسازی و سالن اجتماعات و غیره می‌باشند و حتی می‌توان گفت که واحدهای نوساز آنها ساختاری اشرافی نیز دارند.

این آمار بنابر اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران است که بر مبنای آن ارزان‌ترین آپارتمان لوکس فروخته شده در مهر ماه ۹۵ با قیمت کلی ۲٫۲۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان در منطقه فرمانیه، رستم آباد و گران‌ترین آن با قیمت ۹٫۹۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان در منطقه الهیه خیابان خیام معامله شده است.

همچنین قیمت هر متر مربع نوساز آپارتمان‌های لوکس خرید و فروش شده در مهر ماه امسال از کمترین با متری ۱۲٫۱۰۰٫۰۰۰تومان و بیشترین قیمت از قرار متری ۲۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان در منطقه لوکس‌نشین الهیه معامله شده است.

139508031215556918921210

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: