پرداخت تسهیلات ازدواج به حدود ۱۰۰ هزار نفر در بانک ملی

بانک ملی ایران از ابتدای سال ۹۵ تا پایان شهریور، ۴۱۸ هزار و ۳۰۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش حدود ۱۰ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

به گزارش عیارآنلاین، در این مدت بانک ملی حدود ۵۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی اعطا کرده است.

این بانک در بخش ازدواج و تامین جهیزیه نیز به حدود ۱۰۰ هزار نفر از جوانان کشور، نزدیک به ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد.
همچنین در این مدت ، بیش از یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی، بالغ بر ۵۴۶ میلیارد ریال جهت رفع احتیاجات ضروری، بیش از ۳۴۳ میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی، حدود ۲۰ میلیارد ریال در بخش تعمیر مسکن، نزدیک به ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در بخش درمان و بیماری و بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات دانشجویی پرداخت شده است.
همچنین مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران با حضور حسین بارانی سرپرست معاونت منابع انسانی و حبیب اله رشیدارده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی برگزار شد.
در این مراسم بارانی با بیان اینکه خیرخواهی، مشکل‌گشایی و نوع‌دوستی ذاتا در وجود همه انسان‌هاست، گفت: هیچ لذتی بالاتر از یاری رساندن و حل مشکل مردم وجود ندارد و اعطای یک فقره تسهیلات قرض‌الحسنه هر چند کم می‌تواند مشکلات بزرگی را برطرف کند.

بخش انتظامات ،حافظ امنیت روانی کارکنان و مشتریان است

مسئولان و نگهبانان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک ملی ایران در جلسه ای صمیمانه با مدیرعامل این بانک دیدار و گفت و گو کردند.

محمد رضا حسین زاده در این جلسه که با حضور سرپرست معاونت منابع انسانی ، مدیر امور حراست و رییس اداره کل حراست برگزار شد، با اشاره به جایگاه خطیر و ارزشمند نگهبانان در بانک گفت: کار انتظامات شبانه روزی و طاقت فرساست و هیات مدیره به این امر واقف است و از هر گونه اقدامی جهت حمایت و تقدیر از زحمات همکاران این بخش حمایت می کند.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: