مدیرعامل بانک سپه:

پرداخت هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه گفت: در سال جاری تاکنون یکهزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش عیارآنلاین، محمد کاظم چقازردی گفت: ثبت نام کنندگان واقعی تسهیلات ازدواج در مجموع ۷۱هزار و۷۹۲نفر بودند که با لحاظ مواردی همچون مراجعه نکردن افراد در زمان مقرر، تأیید نشدن اطلاعات در ثبت احوال و…، تاکنون به ۱۴ هزار و ۹۲۹ نفر تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه استان تهران با پرداخت تسهیلات ازدواج به ۶ هزار و ۲۱۸ نفر ، بیشترین پرداخت را در تفکیک استانی داشته است گفت: در نگاهی مبتنی بر تفکیک استانی به استانهای با بیشترین تعداد دریافت کننده وام، پس از تهران، استانهای کرمانشاه، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان قرار دارند.

چقازردی اظهار داشت: در بررسی استانها به تفکیک درصد پرداختی به کل، استانهای ایلام با ۵۳٫۶۰ درصد (با ۳۴۷ ثبت نام کننده)، سیستان و بلوچستان ۴۵٫۲۴ درصد (یکهزار و ۱۱۴ ثبت نام کننده) و تهران با ۴۲٫۷۹ درصد (با ۱۴هزار و ۵۳۱ ثبت نام کننده)، به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.

وی با تأکید بر اینکه بانک سپه تمام همت خود را برای پاسخگویی به درخواستهای متقاضیان به کارگرفته، از اراده جدی در این بانک برای تسریع در پاسخ به تقاضاها به ویژه در حوزه ازدواج خبر داد.

خدمت به خانواده معزز شهداء در راس فعالیت های بانک قرار دارد

مدیرعامل بانک سپه همچنین در بازدید از خانواده شهید سیدعلیرضا طباطبایی اظهار داشت: سرلوحه کارها و فعالیت های ما خدمت به مردم و خانواده شهداء است.

محمدکاظم چقازردی هفته پیش با حضور در منزل شهید سیدعلیرضا طباطبایی با ادای احترام به این خانواده در یک فضای صمیمی با پدر و مادر این شهید دیدار کرد و گفت: آرزوی سلامتی برای اعضای خانواده شهید طباطبایی دارم، شهداء حق زیادی به گردن مردم دارند و جان ارزشمند خود را تقدیم اسلام، انقلاب و کشور عزیزمان کردند.

توجه به خانواده شهداء جز برنامه های اصلی و اساسی بانک سپه است.

چقازردی در این بازدید با آرزوی سلامتی و طول عمر برای بازماندگان و سایر اعضای خانواده شهید طباطبایی افزود: برای بانک سپه افتخار است که در خانواده اش افرادی در زمان جنگ تحمیلی برای این کشور منشاء اثر و تحول بوده اند.

شهید سید علیرضا طباطبایی فرزند سید حسین طباطبایی از همکاران بازنشسته بانک است.

در این بازدید پدر، مادر و برادر این شهید بزرگوار حضور داشتند. شهید طباطبایی در سال ۶۶ در منطقه مهران به مقام والای شهادت نائل شده است.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: