مسکن مهر اشتغال زیادی برای کشور ایجاد کرد

در سال اول شورا جهت بهسازی سراوان بودجه تخصیص داده شده بود که این بودجه ۶میلیاردی صرف پیاده راه فرهنگی شد. من با پروژه فرهنگی مخالف نیستم اما کدام پروژه برای رشت ضرورت داشت؟ ادامه در : دیارمیرزا

به گزارش عیارآنلاین، عضو شورای شهر رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیاری از کسانی که میخواهند در عرصه انتخابات ورود کنند با شعار اشتغال خودشان در حالی که بعد از رسیدن به هدفشان همه چیز فراموش می‎شود.

 مجید رجبی ویسرودی با بیان اینکه اشتغال زایی بر عهده دولت است، متذکر شد: اما این موضوع عملا انجام نشده و در دولت تدبیر امید روند پروژه های عمرانی کند است. دولت در عرصه بین المللی موفق بوده اما در حوزه داخلی نتوانسته رکود و تورم را از بین ببرد. وی با تمجید از طرح مسکن مهر دولت احمدی نژاد اظهار کرد: این طرح بسیار خوب بود و اشتغال زیادی ایجاد کرد. رجبی ویسرودی اظهار کرد: بنده با هدف خدمت به مردم به شورا آمدم اما آنچه که انتظار داشتم نبود. تصور من این بود که کارهای بزرگتری انجام میشود و هر عضو شورا در مقابل خبرنگاران قرار می‎گیرند می گویند بهترین هستیم. اگر این طور است چرا همیشه باهم دعوا داریم؟!

عضو شورای شهر رشت متذکر شد: از دیگر وظایفی که شورا دارد نظارت بر کارهای شهرداری است که متاسفانه این کار هم به درستی انجام نشده است. رجبی ویسرودی گفت: خیلی‌ها از بیت المال برای انتخابات استفاده می کنند اما این کارها عوام فریبی است. وی با اشاره به پتانسیل بالای رشت برای گردشگری اظهار کرد: اما هنوز یک هتل ۵۰۰ نفره نداریم و ترافیک چند هزار متری سبب فرار مسافرین می‎شود. درگیری های قومیتی معنا ندارد عضو شورای شهر رشت با اشاره به مباحث قومیتی مطرح شده اظهار کرد: امروز در دهکده جهانی هستیم و درگیری های قومیتی معنا ندارد.

در رشت در مناطق مختلف آن از همه قومیت ها شهروندان داریم تالش، آذری، گلیک، رودباری سالیان سال در رشت زندگی کرده اند و شهروندی رشت محسوب می‎شود و گاها احساس تکلیف میکند تا که برای شهری که در آن زندگی میکنند کاری انجام دهند و این هیچ ربطی به قومیت فرد ندارد.

رجبی ویسرودی با اشاره به انتخابات مجلس دهم اظهار کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفتم که عدم انسجام و همبستگی قومیتی سبب شد که اقایان عظمتی و آقازاده رای نیاورند وگرنه بی احترامی به آقای حسنی یا اصلاح طلبان نکردم.

بودجه سراوان صرف پیاده راه رشت شد.شورا هم برای سراوان کاری انجام نداد وی افزود: در سال اول شورا جهت بهسازی سراوان بودجه تخصیص داده شده بود که این بودجه ۶میلیاردی صرف پیاده راه فرهنگی شد. من با پروژه فرهنگی مخالف نیستم اما کدام پروژه برای رشت ضرورت داشت؟! لندفیل سراوان یا پیاده راه فرهنگی ؟! این عضو شورا متذکر شد: شورا هم میتوانست از ماده ۱۶و ۱۷ که کمک مالی به شهروندان است برای لندفیل سراوان کاری انجام دهد.

وی افزود: اما ۹۰ درصد بودجه در بافت مرکزی هزینه شده است اما حاشیه های شهر حتی یک متر هم آسفالت نشده است. بنده به اصول معتقدم و می گویم که همه چیز بر اصول باشد. برای انتخابات لیست می‌دهم مجید ویسرودی اعلام کردم تا الان هیچ تصمیمی ندارم برای حضور در انتخابات نگرفته ام اما حتما حرفی برای گفتن دارم و لیستی نیز ارایه خواهم دادم.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: