قائم مقام بنیاد ملی نخبگان مطرح کرد؛ تاکید بنیاد ملی نخبگان بر مسائل فرهنگی براساس فرمایش مقام معظم رهبری

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به دیدار امروز نخبگان کشور با مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب امروز بر مسائل فرهنگی تاکید کردند و بنیاد ملی نخبگان نیز بر همین اساس برنامه‌ریزی‌های آینده را انجام می‌دهد.

به گزارش عیارآنلاین، سعید سهراب‌پور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به دیدار امروز نخبگان کشور با مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب در رابطه با مسائل مختلف علمی و بخصوص اهمیت و نقش نخبگان در پیشرفت کشور صحبت کردند و فرمودند که شخصا اهمیت ویژه‌ای برای نخبگان قائل هستند و همیشه از نخبگان کشور و طرح‌های آنها حمایت می‌کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این دیدار تاکید کردند که نخبگان سرمایه‌های کشور هستند و باید به اهداف نظام کمک کنند و مقام معظم رهبری از بنیاد ملی نخبگان نیز خواستند تا توجه به مسائل فرهنگی در این بنیاد برجسته تر از پیش شود.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: البته رهبر معظم انقلاب تشکیل معاونت فرهنگی در بنیاد ملی نخبگان را امری با اهمیت دانستند و ما نیز براساس فرمایش ایشان در آینده با تاکید بیشتری بر مسائل فرهنگی برای بنیاد ملی نخبگان برنامه‌ریزی می‌کنیم.

سهراب پور گفت: همچنین رهبر معظم انقلاب بر توسعه اردوهای جهادی تاکید کردند که البته این اردوها در حال حاضر برگزار می‌شود ولی باید تکمیل تر و با محتوای بیشتری بر روی آن فعالیت کنیم.

وی ادامه داد: چند نفر از نخبگان کشور نیز در حضور مقام معظم رهبری در رابطه با مسائلی نظیر بخش سلامت و درمان کشور ، مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و بخصوص در رابطه با شرکت‌های دانش بنیان صحبت کردند و حتی یکی از نخبگان پیشنهادات خود را به صورت کتبی به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: