ضربه روحی قشر ضعیف باتوقف ساخت مسکن مهر

محمد اسماعیل سعیدی اظهار داشت: توقف ساخت مسکن مهر در دولت فعلی، نه تنها ضربه روحی شدیدی به قشر ضعیف جامعه وارد کرد بلکه پیمانکاران این طرح نیز قربانی اجرا نشدن آن شده‌اند .

به گزارش عیارآنلاین، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو تصریح کرد: بنا به دلایلی در اجرای مسکن مهر موضع‌گیری شد بنابراین با توقف ساخت و تحویل این مسکن‌ها، افراد کم درآمد که با مشقت فراوان پیش قسط خود را تهیه کرده بودند، دچار آسیب‌های روحی و روانی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تبعات تصمیم‌گیری‌های نادرست از سوی مسئولان، دامن‌گیر مردم می‌شود باید فارغ از مباحث سیاسی، معایب و ایرادات، طرح مسکن مهر را تکمیل کنیم.

سعیدی با بیان اینکه دولت ضرر مالی پیمانکارانی که در اجرای این طرح، هزینه کرده‌اند، را متقبل نشد، افزود: چندی پیش یکی از پیمانکاران مسکن مهر شهر هشتگرد از عدم دریافت ۲ میلیارد تومانی که در این بخش هزینه کرده بود گلایه داشت و از شرایط بد مالی و بدهی‌های به جا مانده خود می‌نالید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوع مسکن مهر در کمیسیون اصل نود، تاکید کرد: با توجه به آسیب‌های وارده ناشی از توقف ساخت مسکن مهر، دولت تقریبا ادامه احداث و تکمیل این پروژه را پذیرفته است بنابراین امیدواریم با تزریق اعتبار مورد نیاز در قالب تسهیلات از سوی دولت، این طرح نیمه تمام ساماندهی شود.

منبع: مسکن نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: