۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱

وزیر علوم بر ضرورت صرفه‌جویی در وزارت علوم تاکید کرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت صرفه‌ جویی در این وزارتخانه گفت: تمامی مدیران باید پس از بررسی‌های کارشناسی درخواست های ارباب رجوع، به شکل شفاف و روشن پاسخ لازم را ارائه کنند و ارائه پاسخ مشمول مرور زمان نشود.

به گزارش عیارآنلاین، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، محمد فرهادی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری در شورای مدیران این وزارت‌خانه با تاکید بر ضرورت صرفه جویی در هزینه‌های جاری تصریح کرد: برگزاری همایش و سمینارها محدود و از فناوری اطلاعات برای ارتباطات و همفکری استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام ۱۵۰ دانشگاه و موسسه آموزش عالی برای تبدیل شدن به دانشگاه سبز ، حفظ محیط زیست و کاهش مصرف انر‍ژی اظهار داشت: ضرورت دارد در بخش‌های ستادی نیز این رویه ادامه یابد. باید همه واحدها و دانشگاه‌ها در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

 فرهادی ادامه داد: ارتقا کیفیت در همه فرآیندهای جاری در آموزش عالی از اهداف ما است لذا ضرورت دارد ماموریت‌ها و وظایف همه بخش‌ها روشن و مورد نظارت مستمر قرار گیرد.

وزیر علوم با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت آنان خاطر نشان کرد: تمامی مدیران باید پس از بررسی‌های کارشناسی درخواست های ارباب رجوع، به شکل شفاف و روشن پاسخ لازم را ارائه کنند و ارائه پاسخ مشمول مرور زمان نشود.

منبع:فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: