وزیر بهداشت:

۱۱هزار تخت تاپایان فعالیت دولت یازدهم به مراکز بیمارستانی کشور تحویل داده می شود

هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: بر اساس قول های داده شده ۲۱هزار تخت به مراکز بیمارستانی کشور باید تحویل داده می شد که از این تعداد ۱۰هزار تخت تحویل شد و مابقی نیز تا پایان فعالیت دولت یازدهم به تخت های بیمارستانی فعلی اضافه خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، سید حسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در جریان بازدید از بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی شهرستان ابهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با افزوده شدن این تعداد تخت به مراکز بیمارستانی، خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بیش از پیش ارتقا می یابد.
وی به وضعیت پروژه بیمارستان ۲۳۵تختخوابی شهرستان ابهر اشاره کرد و یادآورشد: مشکل این بیمارستان مربوط به تعهدات وزارت راه و شهرسازی است، چراکه در صورت تحویل به موقع، این بیمارستان در مدت ۲ ماه تجهیز خواهد شد.
قاضی زاده هاشمی، عملیات اجرایی این بیمارستان را کند ارزیابی و ابراز امیدواری کرد، با تسریع در اجرا، این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد و سطح خدمات رسانی به مردم شهرستان بهبود یابد.
وی گفت: انتظار می رود این پروژه در صورت شتاب بخشی در عملیات اجرایی آن و پیگیری مسئولان استان، دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
بنابر این گزارش، بیمارستان ۲۳۵تختخوابی ابهر در سال ۸۶ طراحی شد و هم اکنون بیش از ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، از زمان اجرای این پروژه تاکنون ۲۰۰میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر اعتبار مورد نیاز است.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: