افزایش تعداد متقاضیان مدارس غیردولتی در برخی مقاطع تحصیلی

گرد، رئیس سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش: در برخی مقاطع تحصیلی شاهد افزایش تعداد متقاضیان تحصیل در مدارس غیردولتی بوده ایم./ در مدارس غیردولتی فرصت فعالیت برای نیروهای توانمند فراهم می شود و درجهت کیفیت بخشی عملکرد، برنامه های متعددی در نظر گرفته شده است.

به گزارش عیارآنلاین، مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی و خانواده؛ درباره وضعیت پوشش تحصیلی در این مدارس و بررسی میزان استقبال از آن گفت : آمار حاکی از پوشش تحصیلی قابل قبول درمدارس غیردولتی است.

وی با بیان اینکه ۱۳ هزار مدرسه غیردولتی درسراسر کشور فعالیت می کنند، اظهار داشت: علی رغم اظهار نظرهایی که اخیرا پیرامون مدارس غیردولتی شده، بسیاری از اولیا با توجه به رضایتمندی از عملکرد این مدارس، گله‌مند شدند.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت های مردمی وخانواده با اشاره به اینکه موسسان در جهت اعتلای نظام آموزشی فعالیت می کنند، اظهار داشت: در مدارس غیردولتی فرصت فعالیت برای نیروهای توانمند فراهم می شود و درجهت کیفیت بخشی عملکرد، برنامه های متعددی در نظر گرفته شده است.
گرد عنوان کرد: براساس آماری که تاکنون در سامانه سناد ثبت شده نه‌ تنها کاهشی در ثبت نام  و استقبال مدارس غیردولتی وجود نداشته بلکه در برخی مقاطع تحصیلی شاهد افزایش تعداد متقاضیان تحصیل در مدارس غیردولتی بوده ایم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: