ابلاغ ۱۵۳ رشته از سوی دفتر کار و دانش در چهار عرصه فنی و حرفه ای

آذرکیش، مدیر کل دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش: رشته با تنوع در چهار عرصه صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر به سراسر کشور ابلاغ شده است./ برای آشنایی بیشتر با فعالیت و ظرفیت موجود در هنرستان‌ها برنامه‌هایی برای پخش در صدا و سیما برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش عیارآنلاین، مصطفی آذرکیش مدیر کل دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش پیرامون وضعیت هنرستان‌ها و برنامه‌های در نظر گرفته شده از این بابت اظهار داشت: امسال برای اولین بار استقبال پایه دهم در نظام آموزشی شکل گرفت و نگاه به آموزش‌های مهارتی به کیفیت‌بخشی به آنها با اولویت مدیریت آموزشگاهی در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در دفتر کار و دانش ۱۵۳ رشته با تنوع در چهار عرصه صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر به سراسر کشور ابلاغ شده و عملا آنچه اولویت اصلی در فعالیت‌ها است بهبود روند آموزشی است.
مدیر کل دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یک روز با هنرستان‌ها برای دانش‌آموزان متوسطه اول در دستور کار قرار گرفته عنوان کرد: در سرفصل آموزشی مسئله آموزش به خانواده‌های نیز از برنامه‌های در نظر گرفته شده به شمار می‌رود.
آذرکیش یادآور شد: برای آشنایی بیشتر با فعالیت و ظرفیت موجود در هنرستان‌ها برنامه‌های برای پخش در صدا و سیما برنامه‌ریزی شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: