کمک به اجرای سند تحول بنیادین با طرح خرید خدمات از بخش خصوصی

حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش: در تنگنای مالی موجود طرح خرید خدمات آموزشی نوآورانه و هوشمندانه است./ اجرای طرح خرید خدمات آموزشی به تحقق سند تحول بنیادین کمک شایانی داشته است.

حمیدیبه گزارش عیارآنلاین، مهرزاد حمیدی روز پنجشنبه در نشست مشترک مدیران کل آموزش و پرورش قطب چهار و پنج کشور در مشهد افزود: طرح خرید خدمات آموزشی طرحی نوآورانه و هوشمندانه است که در تنگنای مالی موجود بهترین تطابق با شرایط اجتماعی، فرهنگی و حجم بسیار دانش آموختگان کشور دارد.
وی با بیان اینکه در این زمینه اطلاع رسانی کامل و جامع انجام نشده است اظهار کرد: توسعه عدالت آموزشی از اصول بنیادین و تاکید شده در سند تحول بنیادین است که اجرای طرح خرید خدمات آموزشی به تحقق آن کمک شایانی داشته است.
وی گفت: توسعه عدالت آموزش عالی در کشور نیز با عملکرد مطلوب و تحقق عدالت آموزشی در وزارت آموزش و پرورش میسر است.
حمیدی افزود: بازگرداندن ۷۶ هزار نفر به کلاس درس بعد از ترک تحصیل، افزایش پوشش مراکز پیش دبستانی از ۳۸ درصد به ۵۸ درصد طی سه سال گذشته از افتخارات آموزش و پرورش است.
وی اظهار کرد: در حوزه تربیت بدنی نیز شاهد توسعه عدالت ورزشی، بهداشت و سلامت هستیم و علت اجرای مسابقات ورزشی به صورت مدرسه محوری نیز همین امر است.
نشست مدیران کل آموزش و پرورش قطب چهار و پنج کشور با حضور مدیران کل آموزش و پرورش استان های یزد، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان و مازندران در مشهد برگزار شده است.

منبع: ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: