ابلاغ دستورالعمل تعیین شهریه فعالیت‌های فوق برنامه مدارس غیر دولتی

زینی‌وند، مدیرکل سازمان مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش: ارائه دستور‌العمل تعیین شهریه فعالیت‌های فوق برنامه ابلاغ شده و از اول مهر ماه در اختیار مدارس قرار گرفته است./ به هیچ عنوان نباید در فعالیت‌های فوق برنامه موارد درسی ارائه و در قبال آن وجه دریافت شود.

زینی‌وند _مجتبی زینی وند_زینیوند_مدارس غیردولتیبه گزارش عیارآنلاین، مجتبی زینی‌وند مدیر کل مدارس غیردولتی؛ در خصوص تعیین وضعیت فوق برنامه در مدارس غیر دولتی گفت: بخشی از فعالیت‌ها در مدارس به نام فوق‌برنامه خارج از برنامه درسی مورد توجه قرار گرفته است که در این حوزه بر اساس تو‌افقاتی که در مدرسه انجام شده برای دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: پس از تو‌افق‌های انجام شده اختیارات و برنامه‌های معین، در کار‌گروه تعیین شهریه مصوب می‌شوند.
مدیر کل مدارس غیر دولتی با بیان اینکه فر‌مولی بر اساس دستورالعمل کار‌گروه برای تعیین شهریه در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: ارائه این دستور‌العمل ابلاغ شده و از اول مهر ماه در اختیار مدارس قرار گرفته است.
زینی‌وند عنوان کرد: با توجه به اینکه از آغاز سال تحصیلی ابلاغ دستورالعمل انجام شده اما به دلیل تو‌افقاتی که بین انجمن اولیا و مربیان و مدرسه برای ارائه چنین برنامه‌هایی در نظر گرفته شده معمولا تا پایان مهر ماه فرآیند اجرایی به طول انجامیده و می‌توان این زمان را به عنوان موعد اصلی اجرای دستورالعمل به شمار آورد.
وی یادآور شد: به هیچ عنوان نباید در فعالیت‌های فوق برنامه موارد درسی ارائه و در قبال آن وجه دریافت شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: