۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۴

مناطق نفت‌خیز جنوب آماده تولید روزانه بیش از ٣ میلیون بشکه نفت است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب از آمادگی کامل مجموعه فنی و عملیاتی این شرکت به منظور جهش و عبور از تولید سه میلیون بشکه نفت خام در روز خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، بیژن عالیپور، در مراسم معارفه مدیران عامل جدید شرکت‌های نفت وگاز مسجد سلیمان و آغاجاری، گفت: هم اکنون تولید نفت شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب نزدیک به سه میلیون بشکه در روز است.

وی افزود: با اقدام‌های اصلاحی فنی در چاه‌ها، خطوط لوله و همچنین آمادگی کامل مجموعه مدیریتی و عملیاتی این شرکت و شرکت‌های تابعه، این آمادگی را داریم تا تولید را به فراتر سه میلیون بشکه در روز برسانیم.

عالیپور، به فعالیت‌های تعمیراتی این شرکت در سال ٩۴ اشاره کرد و افزود: پارسال ٢٢ هزار مورد فعالیت‌های مهندسی درون چاهی و ٣٠٠ مورد تعمیرات اساسی توربین و کمپرسور در بخش‌های عملیاتی و فنی مجموعه مناطق نفت‌خیزجنوب انجام شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: در ٢٢ ماه گذشته بیش از چهار هزار و ٣٠٠ مورد تعمیرات اساسی تجهیزات انجام شد که این حجم بزرگ از عملیات با چیزی جز همت بلند و از خودگذشتگی کارکنان برای اعتلای نام صنعت نفت و کشور محقق نمی‌شود.

وی همچنین در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری بر عزم این شرکت بر افزایش تولید حداکثری با تکیه بر صیانت از منابع نفتی تاکید کرد.

براساس این گزارش، طی احکام جداگانه‌ای از سوی عالیپور، ابراهیم پیرامون، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری و قباد ناصری، مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجد سلیمان  معرفی  شدند.

منبع: شانا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: